Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miez? Mi a véleményetek errol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miez? Mi a véleményetek errol a kapcsolatrol? A Tobbi lenn

Figyelt kérdés
A Baratnom es en majdnem2eve vagyunk egyutt(távkapcsolat). Elejen minden ok vol de nemrég kezdodtek a gondok. Akkor megbeszeltuk h picit valtoztatunk en is es o is. Sikerult is de ujra osszewesztunk..mert én kb 4hete ágyhoz vagyok kotve es nem tudok vele menni sehova. O jar ki discoba stb....ez nem is baj..de egyszeruen nem jelentkezik pár hete még fel szokott hiwni órákat beszélgettunk most semmi se egy sms h pl: hogy vagy iesmi.Vagy csak tul erzekeny vagyok?.egy héten eljon egyszer es ennyi...azt mondja minek irjon ugyis tudja h mit csinalok :-S en mar inkább baratinak erzem ezta kapcsolatot es szerinte is igy wan.De szakitani nemtudunk 1mással....mit tehetnénk?lehet még jowonk? Legyszi olvassátok el!! Koszi :-))
2010. aug. 25. 23:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát figyelj itt sztem arról van szó, hogy megszoktátok egymást ezért nem menne a szakítás. Véleményem szerint ennek nincs értelme, pláne hogy a lány nem is keres. Te szoktad őt? Ez az összeveszünk újreakezdjük dolog nem nagyon szokott összejönni, és pont úgy nyílvánul meg h már inkább baráti a kapcsolatotok. Szerintem ez már inkább megszokás, mint szerelem.Nem hiszem hogy lenne értelme ezt forszírozni. Ettőlfüggetlenül barátok lehettek. Tudni kell, hogy egy kapcsolaot mikor kell befejezni ahhoz, hogy ne fajuljon elrossz irányba.


Ez az én meglátásom, remélem segítettem.

2010. aug. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem tudtok fizikailag is együtt lenni rendszeresen, hetente többször legalább, akkor mindketten csak visszafogjátok a másikat attól, hogy egy tényleg jó kapcsolat részese lehessen. Lehet távkapcsolatban élni csak racionális gondolkodással egyértelmű, hogy igazából ez csak vegetálás, és közösen szívtok.
2010. aug. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én tobbszor keresem mint o engem.Naja tegnap irt ejfelkor 1 sms...:-S..de en egyszeruen képtelen wagyok a szemébe mondani h wége....:-S
2010. aug. 25. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!