Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Se veled, se nélküled! Miért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Se veled, se nélküled! Miért?

Figyelt kérdés
Hónapok óta van egy srác akivel együtt is vagyok meg nem is. Heti 1x, 2x tudunk találkozni. Aztán mikor kezdünk kicsit még közelebb kerülni egymáshoz (komolyabbra fordulnak a dolgok) akkor már nem beszélünk annyit kell neki egy pár nap szünet (nem mondja hanem ezt veszem észre), de én addig nem keresem és utána megint el kezd teperni. Miért van ez. Nem tudom h hogy beszéljek vele erről, hogy ne gondolja azt h én most magamhoz akarom láncolni!
2010. aug. 25. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Mert a pasik nagy többsége ilyen.Hány éves vagy?

Valószinü hódítani akar.Legyél elérhetettlen és ne add ki magad míg teljesen oda nem lesz érted.

2010. aug. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
20
2010. aug. 25. 22:38
 3/5 anonim ***** válasza:
és a pasi hány éves?
2010. aug. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

óó ismerős helyzet. én fél évig játszottam ezt a huza-vonát egy pasival. csak nálunk az elején én fékeztem be mindig ha túl jó volt vele,utána meg ő. végül összekpatunk elegünk lett belőle,ő összejött egy másik lánnyal.

már kb 4x szakított a lánnyal és másnap már mindig nálam tepert,szal...


szerintem beszéld meg vele.hidd el,jobb mintha túlságosan belészeretsz és a végén koppansz :)


20L

2010. aug. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ő 34. De még mindig nem komolyodott meg. Eddig mindig ilyen 2-3 éves kapcsolatai voltak. Lehet, hogy kicsinálták azok a csajok, mert említett már ilyesmit....
2010. aug. 26. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!