Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok erről a helyzetről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a helyzetről?

Figyelt kérdés

Leírnék egy történetet, a szereplő nem én vagyok, csupán egy kívülálló :)

Van egy csaj és egy pasi, a csaj 16 volt mikor összejött ezzel a fiuval, aki akkor volt 24.

A kapcsolatuk érdekes volt, mert a pasi folyamatosan félrekacsingatott, mindig szerelmes volt a bnője mellett valakibe, ennek hangot is adott, sokszor szakítottak, de sokszor kibékültek pár nap alatt, mert a csaj vakon bízott, és szerette a fiut. A 2.5 évig jártak, ezalatt az idő alatt nem feküdtek le. A pasi egyszer megcsalta a csajt, egy csók volt csak a másik illetővel, a fiút megfertőzte a "csókbetegséggel", kórházba került, közbe szakítottak a bnőjével, de a csaj megsajnálta, és ápolta pár hónap alatt, míg kórházba feküdt. Aztán kidobta rá 1 évre a csajt, mondván h ő még élni akar, és nem szereti már. A kapcsolatuk alatt a lányt alázta, mondta neki h belsőleg szereti őt, de külsőleg lenne mit rajta változtatni, szóval a fiu a bnőjét csúnyának tartotta. Aztán a szakításuk után a pasi állandóan nézegette a csajokat, összejött egy párral, de mind dobta az exe miatt, mert rájött h még őt szereti. Egyébként egyikkel sem feküdt le. A csaj nem bocsátott már meg neki, látni sem akarja, a pasi meg február óta szenved az exe hiányától. Barátainak ha máig szóba kerül az ex, még mindig csúnyának tartja meg stb, de hiányzik neki. Más lány nincs most az életébe, az ex után koslat.

Nekem kicsit vicces a szitu, mert ha én szeretek valakit, akkor a kapcsolat alatt nem nézek másra, nem csúnyázom a párom, mert nekem ő a tökéletes. Ti mit gondoltok a történetről? Szereti a csajt vagy szimplán az hiányzik neki h nincs senkije, és magányos? Megéri egy ilyennel foglalkozni, vagy az ex szelleme mindig ott fog kísérteni?


2010. aug. 25. 21:54
 1/9 anonim ***** válasza:

a pasi bunkó volt, nem vette észre az értéket, és ezért jól megszívta. megérdemelte. ennek is csak mutogatni való a csaj.

a lányról meg annyit hogy lehetett volna több esze is, bár a szerelem vak... =) remélem többet nem jön össze a sráccal. neki egy jobb való aki megbecsüli.

2010. aug. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hiányzik neki, hogy valakinek ő legyen A Minden, aki feltétel nélkül szereti, akivel tkp bármit megtehet.

A csaj jól teszi, hogy nem fogadja vissza.


A pasi meg majd túléli. Oldja meg.

Ha valakit szeret, akkor nem alázza.

Bár a "lenne rajta mit változtatni" és az alázás azért nem ugyanaz.

2010. aug. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
többször megalázta már, barátok előtt, szülei előtt stb...
2010. aug. 25. 22:09
 4/9 A kérdező kommentje:
egyébként a csajon énis meglepődök h ennyire hanyagolni tudja már a pasit, hisz nagyon szerette, és szerintem még mindig érez vmit iránta.
2010. aug. 25. 22:09
 5/9 szazsi94 válasza:

Hát szerintem ez elég gááz!!!

Ha én lettem volna a lány..hát nemtudom, hogy tühette..ennyi ideig, én úgy felpofoztam volna a srácot..hogy tuti messire elkerül, na meg a szülei is..ha nézték ahogy így bánik a lánnyal...hát érdekes!

Amúgy az a bizonyos csókbetegséggel..a mononukleózisra gondolsz?? Mert ha igen, akkor a csókbetegség..az csak valami buta elnevezése..közel nem arról szól, amiről a neve árulkodik, nekem is volt már..de akkor még csak barátom se volt..XD de ez egy elég komoly fertőzés..az tutii:):S

2010. aug. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
igen arra a betegségre gondolok, utolsó :) itt kiderült h a pasi attól a csajtol kapta el, akivel megcsalta a bnőjét :S az is fertözött volt akkor :S
2010. aug. 25. 22:46
 7/9 anonim ***** válasza:
természetesen te rejtet kamerával fiygelted a pár történetét mint kivüláló vagy nagyon ügyes magánnyomozód van vagy esetleg mégis te vagy az egyik és sz.arul hazudsz :D
2010. aug. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nem én vagyok a szereplő már írtam... ha meg nem a kérdésre válaszolsz akkor ne írj.
2010. aug. 25. 23:11
 9/9 szazsi94 válasza:
Mért ne lehetne kivül álló?:D Jó barát ilyesmi..? Aki szeretne segíteni..:) Szerintme van ilyen:D
2010. aug. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!