Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mi az őszinte vélemény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi az őszinte véleményetek valójában a szőkékről?

Figyelt kérdés
Tulajdonképpen igazán nem értem hogy miért van sokatokban ez a spontán ellenérzet a szőke hajú srácok iránt? Már pusztán attól ha meghalljátok valakiről hogy szőke, esetleg még csak nem is találkoztatok. Jó, nyílván hatással van rátok a sok amcsi vígjáték is ahol a "jóképű" szőke pasi egy aljas bájgúnár aki csak kihasználja a csajokat és sokan gyűlölik érzéketlen stílusa miatt. De ez szerintem nagyon rossz, nem kéne így hozzáállnotok (tisztelet a kivételnek), ezek teljesen rossz képet festenek rólunk, szőkékről. Én is szőke vagyok de érző szívű és tudok ugyanolyan szenvedélyes és érzéki lenni mint más pigmentgazdagabb férfitársaim, csak meg kéne jobban ismerni minket (mondom újra, tisztelet a kivételnek :D).
2010. aug. 25. 20:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten szeretem a szőkéket:) persze nem az ilyen festett akármiket mert az olyan visszataszító számomra...
2010. aug. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy velem nem stimmel valami,de eddig csak a szőke srácok tetszettek...=Đ A mostani barátom is szőke,kék szemű.Nem tudom miért,de nekem nagyon tetszik ez a hajszín^^

Ł/15 ^^

2010. aug. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szerintem sokat hallani a szőke haj = hülye, dologról xD

pedig olyan helyesek a szőke hajú pasik <3 és én inkább örülök ha találkozok 1 szőkével :D és nincsenek előítéleteim ...vagyis csak jók vannak ha vannak...

normális érvet így ugye nem is tudok...

ja és íme a kivétel :D

14/L

2010. aug. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!