Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mi az őszinte vélemény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi az őszinte véleményetek valójában a szőkékről?

Figyelt kérdés
Tulajdonképpen igazán nem értem hogy miért van sokatokban ez a spontán ellenérzet a szőke hajú srácok iránt? Már pusztán attól ha meghalljátok valakiről hogy szőke, esetleg még csak nem is találkoztatok. Jó, nyílván hatással van rátok a sok amcsi vígjáték is ahol a "jóképű" szőke pasi egy aljas bájgúnár aki csak kihasználja a csajokat és sokan gyűlölik érzéketlen stílusa miatt. De ez szerintem nagyon rossz, nem kéne így hozzáállnotok (tisztelet a kivételnek), ezek teljesen rossz képet festenek rólunk, szőkékről. Én is szőke vagyok de érző szívű és tudok ugyanolyan szenvedélyes és érzéki lenni mint más pigmentgazdagabb férfitársaim, csak meg kéne jobban ismerni minket (mondom újra, tisztelet a kivételnek :D).
2010. aug. 25. 20:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
a világ tele van előítéletekkel. a szőke nőkról (bár eddig az összes szőke ismerősöm hülye idióta), a szőke pasikról, a kisebbségről (pedig ismerek nagyon rendes, gondos és tanulásra vágyót is)
2010. aug. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
aki csak azert nem talalkozik vele dmert szoke vagy annak kb annyi esze van,mint egy zsak szaritott lepkenek. hulyeseg ez a felfogas. lehet egy ember szoke,barna,akar voros de megis tud helyes lenni :)
2010. aug. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Lehet hogy téged valamiért nem kedvelnek a lányok, nem tudom, de biztosan nem azért mert szőke vagy.
2010. aug. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nekem kifejezetten bejönnek a szőke srácok :D

Sőt eddig egy tipikus "hülye szőkével" se találkoztam, legyen az akár fiú, akár lány.

2010. aug. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
nincsen semmiféle személyes ok amiért írom ezt, csak feltűnt hogy sok csaj van úgy hogy határozottan kijelenti hogy feláll a szőr a hátán a szőkéktől. és szeretném megkérdezni tőlük hogy miért is ilyen előítéletesek. legalábbis valahogy ez a benyomásom hogy sokakat előítéletek irányítanak.
2010. aug. 25. 20:51
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem bejönnek a szőke hajú pasik de végül is nem a külső a legfontosabb :D van 1 barátnőm annak is előítéletei vannak a szőke hajúakról elvileg azért mert túl "nyápicnak" találja őket...de szerintem ez nem így van igenis van akink jól áll a szőke haj.
2010. aug. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
én spec a szőke fiúkat szeretem a legjobban..:P
2010. aug. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
helyes, örülök hogy hallok ám ilyet is :D, de akik viszont nem osztanak az utóbbiakkal véleményt azokat meg kérem hogy hozzanak föl valami értelmes érvet is miután elgondolkodtak egy picit a dolgon
2010. aug. 25. 21:25
 9/13 anonim ***** válasza:
a szőke pasi az olyan mint a vörös hajú nő. nem túlnyerő
2010. aug. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Még soha nem gondolkodtam ezen...annyira abszurd,hogy valakit a haja színe miatt utasítanak el,hogy ez már szinte hihetetlen. Én még ilyen előítélettel nem igazán találkoztam, szerintem az intelligens embereknek ez nem mérce. Persze az más ha egy férfi festeti a haját és azért szőke...abban az esetben sem a színnel lenne gond,hanem azzal,hogy mért festeti egy férfi a haját?! Viszont az adottságokat nem lehet kifogásolni szerintem!
2010. aug. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!