Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért várja a bókokat ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várja a bókokat ha elmondtam hogy kicsit figyelhetne a súlyára?

Figyelt kérdés

Barátnőm azt mondta hogy bókoljak neki. Nem értem miért hisz elmondtam hogy figyelhetne a súlyára. (Segíteni is próbáltam..)


Nem tette, pedig csak a nemtorődömség áll a háttérben. Most messze van attól ahogy megismertem és így nem vonzó nekem.


Arra várok hátha ez ösztönzi de semmi nem hat rá de a bókolást hiányolja


2021. jún. 16. 13:03
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
66%
Ajanlom az Ehes lelek gyogyitasa cimu konyvet mindenkinek.
2021. jún. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
Az gáz, hogy nem akar neked tetszeni. De az is elég ciki, hogy szerinted kb. a nő testében van az egyetlen értékelhető dolog... mintha más miatt nem lehetne bókolni.
2021. jún. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
25%

Hány centi és hány kiló? Mennyire hízott el?


Szerintem nem feltétlenül a csajt kell védeni, még hogy betegség miatt híznak el, aha :D voltam én is a 168 centimhez 70kiló, zabálással (azért nem lett több mert mindig sportoltam).

Aztán láss csodát, visszatértem az egészséges kajákhoz, aztán 56-57kiló vagyok, mint előtte.


Nem tudom miért teszik ezt a nők, a férfiak vizuális lények, fontos nekik a másik megjelenése, látványa. Nem utolsó sorban hiába imádják a másikat, ha a látvány nem tetszik, biztos nem fog működni a szerszám...


Bókot meg végképp nem érdemel, aki igénytelen és még nem is tesz magáért semmit.


Ha esetleg arról van szó, hogy alapból nagyon sovány volt, és most a korral már normalizálódott, akkor viszont valóban parasztság emiatt piszkálni.

2021. jún. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:

Már sokmindent próbáltam neki mondani hogy hogy tehetné vagy hívtam sportolni.


Nemet mondott vagy nem foglalkozott vele. Kapott biciklit is hogy az 5percre lévő munkába ne kocsival menjen, de a biciklivel is minden baja van( kicsi, fáj a háta rajta stb)

A combja is csúnya narancsbőrös már,vastag.

Most is van itthon legalább 10féle csoki, minden héten hozza


Főzni nem szokott, a házimunka sem hárul rá , szóval ez nem ok, hogy nem mozogna de ellenben minden este 9 fél10től éjfélig csak játszik..

2021. jún. 16. 18:02
 25/31 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem igenis gáz az ilyen, amikor valaki csak addig csinos, amíg szingli. Nyilván nem csak a külső számít, de a szexhez konkrétan nagyon is számít.


Viszont van, aki alapból lusta típus, nem hinném, hogy ez változna, kivéve, ha esetleg ő maga be nem látja, hogy a sport mennyire egészséges.

2021. jún. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%
És? Este 10kor már én is fekszem, minden normális ember, aki nem éjszakás/délutános. Este 9ig mit csinál?
2021. jún. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
#4-es hozzászóló vagyok, ez az a könyv, amit a 21-es ír. Én is ajánlom! :)
2021. jún. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Bókkal nem csak az ember alakját lehet illetni.

Az meg, hogy "figyelhetne a súlyára" elég bunkó beszólás, akkor is, ha éppenséggel a jószándék vezérelt (az vezérelt?).

2021. jún. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
17%

Persze pajzsmirígy!

Lassan mar mindenki aki 100 kiló fölött van,az pajzsmirígy...

Közben meg 7,8% uk az.A másik 92 %meg lusta mint a disznó,csak hazudozik.

2021. jún. 17. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%
Igen, valószínűleg nem pajzsmirigy betegség a gond, hanem amiket leírtál az alapján inkább depresszió. Kellene neki először pszichológus és sok támogatás, majd utána tud figyelni magára. Nem azért hagyta el magát, hogy akkor most te jó rosszul járj, hanem történt valami és mentálisan kimerült és nincs energiája foglalkozni magával. Ha lenne, akkor este 10kor nem játszani kezdene (ami tipik depis elfoglaltság), hanem esti rutint vagy már aludna is. Azzal, hogy nem bókolsz, nem kedveskedsz, nem segíted. Azt hiteted el benne, hogy egyedül a külseje értékelhető és semmi különleges, szerethető nincs benne egyébként. Pedig van.
2021. jún. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!