Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért várja a bókokat ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várja a bókokat ha elmondtam hogy kicsit figyelhetne a súlyára?

Figyelt kérdés

Barátnőm azt mondta hogy bókoljak neki. Nem értem miért hisz elmondtam hogy figyelhetne a súlyára. (Segíteni is próbáltam..)


Nem tette, pedig csak a nemtorődömség áll a háttérben. Most messze van attól ahogy megismertem és így nem vonzó nekem.


Arra várok hátha ez ösztönzi de semmi nem hat rá de a bókolást hiányolja


2021. jún. 16. 13:03
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Mondhatod, hogy jó a haja, csinos a ruhája, szereted a bőre/parfümje illatát. Millió dolog van, amit dícsérhetsz.
2021. jún. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted csak külsőségekre lehet bókolni?
2021. jún. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Csoda, hogy van csajod. Attól, hogy figyelhetne a súlyára és nem akarod dicsérni az alakját még ott van a szeme, szája, mosolya, haja, bármi más
2021. jún. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
97%
Egy pszichológus ajánlott egyszer egy étkezési zavaros könyvet. Az emberek többségének azért van étkezési zavara, mert szorong. Ha rendszeresen kifejezed, hogy nem tetszik neked, akkor csak egyre jobban fog szorongani és egyre kevésbé tud arra energiát allokálni, hogy ne legyen "nem törődöm". Sajnos nagyon ritkán segít, ha kritizálod vagy bűnteted, mert nem fogyózik.
2021. jún. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
#4 vagyok, ha lesz időm megpróbálom előkeresni a könyvet, már nem emlékszem, hogy mit ajánlott, mit csinálj.
2021. jún. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
A legnagyobb bók az lenne ha szakítanál vele. Te találnál egy 10/10es bombacsajt, ő pedig egy olyan pasit aki istennőnek látja úgy is, ha van rajta egy kis felesleg.
2021. jún. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Paraszt vagy
2021. jún. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
18%

Nőként mondom, hogy az ilyen nők a legszánalmasabbak. Belekényelmesednek a kapcsolatba és dagadtra zabálják magukat, csak mert “úgysem hagy már el”. És akkor még bókolgass is neki...talán majd ha tesz is érte valamit.


Én a helyedben kerekperec megmondanám neki, hogy vagy visszafogy, vagy szakítasz vele, mert nem izgulsz fel rá. Te keresel egy vékony nőt, ő meg egy hájfétises pasit és kész.

2021. jún. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
83%

8!

Az véletlenül sem lehet, hogy valami egészségügyi probléma áll a háttérben,igaz? Vagy mondjuk lelki problémái vannak? Javaslom kedves, hogy kezdj el ismerkedni a kérdezővel, jó kis páros lennétek;)

2021. jún. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
20%
#9 ha egészségügyi problémája van, akkor kezeltesse. Tudod, erre találták fel a belgyógyászatot, endokrinológiát, gasztroenterológiát stb. Amúgy meg miből gondolod, hogy betegsége van? Az nem létezhet, hogy csak sokat zabál és lusta? Nem persze, minden kövér embernek a hormonjaival van gond, emögé a legkönnyebb bújni.
2021. jún. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!