Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél, ha a párod nyitott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha a párod nyitott vécéajtónál végezné a nagydolgát, hogy spóroljon a villannyal?

Figyelt kérdés
Vagy ha nem, akkor meg a közeli bevásárlóközpontba járna sz..ni?
2010. aug. 25. 15:22
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Vicces, hogy felkerült a fuckyeah-re, pedig nem kamu a kérdés. Tényleg létezik ilyen ember.
2010. szept. 1. 23:30
 22/28 anonim ***** válasza:

Oda se azért került fel mert feltétlenül kamu (bár kétségtelen, hogy sokan azt hiszik), hanem mert vicces. Elhiszem, hogy létezik ilyen ember, én is találkoztam már egy két furcsa teremtéssel.

Nem tudom facebookon tagja vagy-e a csoportban, de itt vannak a kérdésedhez a kommentek név nélkül:

[link]

Ez 8 embernek tetszik.

--Végülis ötletneknem rossz.... :D

43 perce · Tetszik Nem tetszik · 2 személyEz 2 embernek tetszik.

--hmm ezzel milliókat lehet megtakarítani :D bevezetem énis mindjárt :D De ha már ennyire spórolni akar azzal a wc használattal, vegye ki a wct, és nyissa egybe egyik szobával, akkor aztán nem lesz baja vele:D

37 perce · Tetszik Nem tetszik

--megköszönném, hogy ilyen csodás teremtés. biztos sörre költi a megspórolt pénzt ^^

32 perce · Tetszik Nem tetszik

--ne legyünk előitéletesek. nem biztos,hogy sörre. könnyen lehet,hogy teszkós vodkára.

27 perce · Tetszik Nem tetszik

--ne legyünk előitéletesek. lehet,hogy teszkós vodkára költi,és nem sörre.

27 perce · Tetszik Nem tetszik

--Kiszámolnám neki, hogy: 40 wattos izzó esetén, napi 5 perc gyurmázással számolva kb 240 pénzt spórol havonta. Persze a lámpa felkapcsolgatáskor többet fogyaszt, legyen mondjuk 299 pénz a végösszeg. 4 tek wcpapír szerintem elfogy havonta, az... is kb. ennyibe kerül. Elmennék kirándulni, szednék falevelet, lapulavelet, csalánt, hogy törölgesse azzal a szebbik felét, így 100 %-kal növelve a megtakarított összeget. Abból egy jó fröccsnek való bor szódával már kitelik. Persze mind én innám meg, neki legyen elég, hogy nem lesz reumás és végbélrákos :-D

20 perce · Tetszik Nem tetszik ·

--Na igen,mi férfiak roppant találékonyak vagyunk,ha sörről van szó. Mint ahogy ezt az előbb is elmagyarázta János kollega is.

Ha meg már a teszkór piákról van szó..

Van nektek egy fincsi videóm,gyerekek.

http://www.youtube.com/watch?v=HaHdP_Fjq...AoBővebben

10 perce · Tetszik Nem tetszik ·

2010. szept. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 VaracskosMókus ***** válasza:
100%
Semmit se tennék,vinnék neki kávét meg újságot...meg lehet ott reggeliznék vele...a szarszagba...
2011. júl. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
azért remélem a bevásárlóközpontban a WC-be csinált, nem pedig valamelyik polcra... xD
2011. aug. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Természetesen a vécébe, viszont volt már olyan is, hogy távolsági buszon tescós szatyorba h*gyozott, a produktumot pedig kidobta a buszból az autópályára!
2011. aug. 10. 19:31
 26/28 anonim ***** válasza:

És az ilyen doktorál,hát igen sajnos igaza volt Tom Cruisenak a Koktélban amikor beszólt az egyetemi tanárnak.

Tanár:,,Egy gyöngy került a disznók közé.A nagy álmodozó, aki nem viseli el a bírálatot."

Cruise:,,Olyantól nem is, aki idebújik, mert képtelen boldogulni a való világban".


És ez nagyon igaz. Eléggé guszta egy alak lehetett, csak grat neki,csodálom ha lesz neki valaha jó csaja,majd kifog egy punkot vagy egy igénytelen valakit és el lesznek ketten. :)

Én sose budiznék a csajomnál vagy előtte,nem frusztrálna inkább visszatartam vagy megvárom míg elalszik.

2012. febr. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Jajj, kedves kérdező ne pánikolj annyira, ti meg hány férfit szoktattatok rá az ülves pisilésre, na ugye! Egyébként egyedüli értelmiségi megoldásként az ölbeszarást tudtam volna javasolni.:)
2014. márc. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Haha, nem pánikolok, ez egy nagyon régi kérdés, ez a pasi már rég a múlté. Amúgy azóta lett neki menyasszonya, sőt már gyereke is van. Vajon előttük is nyitott ajtónál végzi a nagydolgát? :D
2014. márc. 24. 12:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!