Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ha a pasizásra szabály...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha a pasizásra szabályokat kéne állítanunk számotokra mik lennének azok?

Figyelt kérdés
Minden egyes randi alkalmával azon vagyok,hogy betartsak bizonyos szabályokat..ne legyek nyomulós,első randin nincs csók max szájra puszi..stb..na de ha ezeken túl jutottunk és minden jól alakul milyen szabályok alapján lehet egy pasit megtartani úgy,hogy megadj neki mindent de mégis elérd h hiányozz neki,és ne korlátozd?Gondolok itt ilyenekre h pl minden 2. nap találkoztok..te nem hívod,majd csak ha ő hívott..Tudom,hogy ezek egy jó kapcsolatnál semlegessé válnak, de az elején én szeretek ügyelni arra,hogy a lehető legjobban csináljak mindent mégha nehéz is minden "szabályra" figyelni.
2010. aug. 25. 15:18
 1/10 anonim ***** válasza:
a szabályok meg azért vannak, hogy megszegjük őket, nah de nehogy már szerelemben is legyenek szabályok...:D
2010. aug. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

hát ilyen szabályokat nem nagyon tudok /:

elég nehéz elérni azt hogy ne légy túl nyomulós,mégis megmutasd neki hogy bejön neked.Ezzel a hívogatással meg az a baj hogy általában mndig megígérem magamnak hogy nemhivom nemhivom utána meg nemtudok ellenálni S: S:.De ha az első benyomása jó rólad biztosan hív rövid időn belül.Ha összhangban vagytok,van közös témátok,akkor ne érdekeljenek a szabályok,ha jönacsók hát jönacsók (:

nekem már ezzel nincs sok problémám,egy ideje van barátom.

olyan 2-3 naponta találkozunk.felváltva hivjuk egymást.

2010. aug. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Rule 34
2010. aug. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

én sose tartottam ilyen szabályokat :D

én egy nagyon nyomulós fajta lány vagyok és ez soha senkit nem zavart. a mostani barátommal úgy indult hogy csak ismerkedünk és fél év után (miután segítet átvészelni egy lelki megrázkódtatást) rájöttem hogy ő nem cska barátként szeretne és már 10 hónapja együtt vagyunk. ő egyébként egy félénk srác, első barátnője vagyok ugyohgy jó hogy rámenős voltam. a rámenősségemmel a legtöbb srácnál elértem hogy megtetszem nekik, még azoknál is akiket nem is akartam rávenni. rengeteg srácnak bejön az a csaj aki emg tud állni a lábán és tudja mit akar. én kezdetektől fogva naponta találkozok azzal aki tetszik,de a barátomnak is megadom a szabadságát és teljesen jól érzi magát. most már eljutottunk arra a pontra hogy nem beszélünk meg talit hanem egyszerűen elmegyünk egymáshoz. bár ez is csak azért nem volt az első időszakban megoldható,mert szüleink még nem tudták :) ha annyira figyelsz a szabályokra akkor nagyon sok élvezettől megfosztod magad. szerintem inkább bízd magad a sorsra.

16L

2010. aug. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
úgyis érzed előtte, hogy mi a helyes =) ha mondjuk iszonyúan hiányzik, és felakarod hívni, de gondolkozolhogy jaj jaaj hát akkor azt hiszi, könnyű préda vagyok, nehéz dönteni :D minden esetben az ESZEDre hallgass, a szívre hallgatni már csak tartósabb kapcsolatban érdemes. én mindig megütöm a bokám, ha a szívemre hallgatok....:/
2010. aug. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
pasizási tanácsokat nem tudok, de a BroCode-ban elég jó szabályok vannak :D
2010. aug. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát akkor közetetek rendben van minden:)A randis dolgon már túl vagyunk a barátommal de mégcsak 2 hete lesz h járunk.Ez a felhívósdi nálam is így van h nem hívom de csak nem bírom ki:S De hálistennek még felváltva működik a dolog remélem így is marad.
2010. aug. 25. 15:26
 8/10 anonim ***** válasza:
figyelj, szerintem ne csinálj iylen szabályokat :) csinálj amit jónak látsz
2010. aug. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogyha azt csinálom amit jónak látok akkor elüldözöm a pasikat..ha már nem hív egyből hívnám,ha nem ír egyből írnék,ha nem mondja h találkozzunk én egyből felhozom és még sorolhatnám..:S
2010. aug. 25. 15:40
 10/10 anonim ***** válasza:
Ennél nagyobb hülyeséget már csak az csinál, aki a szex után a párjával kölcsönösen (fejenként 1 db) betétlapot tölt ki, hogy milyen volt az "ütközés", és azon 1-10-ig pontoz különböző dolgokat. Ez nem így megy. Ha mindenki a szabályoknak élne, kihalna a Föld. Midenki egyénileg szabályozza be a maga kis pótméterét, és ha gerjedés van, jelzi a kis kacsójával. Munkavédelmi szabályzatot lehet írni, de aki az ismerkedésben akar, az tanulmányozza a nagy pasizós/csajozós könyvet. Ha szeretne marhaságokat olvasni. :D
2010. aug. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!