Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Cypromix tabletta szedése...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cypromix tabletta szedése során milyen szabályokat kell betartani?

Figyelt kérdés

"A Cypromix, ami ugyanaz, mint a Diane természetesen fogamzságtló hatással is rendelkezik, csak önmagukban nem elsősorban erre valók. Hanem arra, amire maga kapta. De természetesen szedése mellett nem lesz terhes, viszont bizonyos szabályokat be kell tartani, ha fogamzásgátlóként is használni akarja."


Ezt írta egy internetes fórumon egy doktor nekem. Tehát akkor azt már tudom, hogy ha gumi nélkül csináljuk akkor nem leszek terhes./ez egy kombinált fog.gátló ezért nem voltam biztos benne/ azt írja hogy bizonyos szabályokat..ez alatt azt kell érteni hogy rendszeres szedés... ne teljen el 12óránál több idő.. ?


2008. okt. 19. 17:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Ami rá van írva a tájékoztatóra.
2008. okt. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

oksii azt gondoltam valami más szabályok még..

de akkor minden tiszta:) köszii

2008. okt. 19. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!