Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lord Bafford kérdése:

Ego, vagy belső sugallat?

Figyelt kérdés
Van egy 30 éves lány akivel találkoztam már 6-7 alkalommal, nagyon bírom, megláttam benne valamit, amit tudnék szeretni. Én 28 vagyok, én sem most jöttem a falvédőről. Nagyon jól ismeri az embereket, egyből levágja a dolgokat. Az első 4-5 tali nagyon jó volt, tök jól éreztük magunkat, aztán az utolsó találkozásunk óta írt hogy nem fog működni, nem illünk össze, rendes srác vagyok, de. Az ismerős duma. Ezt nem tudta a szemembe mondani, amikor taliztunk. Csak megírta. Azt írta 3-szor is neki akart kezdeni, de nem tudta mit mondjon. Most akkor mi van? Nagyon bizonytalannak érzem a döntését, nem tudom mi az igazi ok. Szerintetek? Azóta írtam pár levelet neki, rövid válaszokat kaptam, semmi több.
2010. aug. 25. 13:51
 1/5 anonim ***** válasza:

ha nem akarja akkor ne erőltesd. hagyjad...

sajnálom, hgy nem sikerült összejönnötök...

2010. aug. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Timi: ) ***** válasza:
67%

Nekem egyből az jutott eszembe,hogy esetleg van valakije,csak nem közölte,de ha biztosan tudod,hogy senkije nincs,akkor csak egyszerűen kedvesen szeretne lerázni" téged,mivel nem kislányról van szó,így tudja mit akar,ha téged akarna,akkor veled lenne ugyebár...szerintem hagyd,ha akar keres,ha akarja elmondja a valódi okot,ha nem,akkor úgysem fogja elmondani(bár ez szemétség tőle)

Bocsi!

2010. aug. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

reményt tart benned, mert imponál neki, hogy oda vagy érte

de pont ezért nem akar tőled semmit

szerintem egy nőnek is szüksége van arra, hogy hódítson

2010. aug. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi az hogy ego,vagy belső sugallat.Azért ennyire ne bonyolítsd túl.Nem jössz be neki.Van ilyen.Gondolom előfordult már veled máskor is.Felesleges erőltetni.Nem egy kamaszlányról van szó,hanem egy NŐről,aki pontosan tudja hogy mi tetszik neki egy férfiban és mi nem.Veszíteni tudni kell.És te most vesztettél.Lehangoló a hír,de ez az igazság.Bonts ki egy üveg whiskyt,aztán lépj tovább.
2010. aug. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Így jártam.

2010. aug. 26. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!