Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok támadtatok már be pasit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok támadtatok már be pasit?

Figyelt kérdés
A "farkuknál" fogva elcsábítani őket rámenősen?
2010. aug. 25. 13:07
 1/8 gabriell88 ***** válasza:

Nem, ez elég aljas húzás lenne 1, 2 nem alkalmi kapcsolatot keresek..


Angel

2010. aug. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Már úgy gondolod, hogy nem ismerem és megmarkolom neki csak úgy? Úgy nem, mert az elég égő.


Olyan volt, hogy nem hagyott békén és elkaptam és megszorítottam neki jó erősen. Kicsorduló könnyekkel vette tudomásul, hogy le lehet kopni :)

2010. aug. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ja amúgy úgy ,hogy régóta tetszett egy pasi és egyszer csak lerohanni és elcsábítani.Nemis az ,hogy rögtön a közepébe.
2010. aug. 25. 13:17
 4/8 anonim ***** válasza:

"egyszer csak lerohanni és elcsábítani"


? :D Ehhez azért kell egy pasi is aki "szeretné", hogy elcsábítsák. :D

2010. aug. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az elcsábítás az én fogalmaim szerint az, hogy én érem el, hogy megőrüljön értem és jöjjön oda és alakuljon ki a szitu. A farok megmarkolás az nem elcsábítás. Az: molesztálás, felkínálkozás, ribanckodás.
2010. aug. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
hmm a sátán kutyái marcangolják a tökeidet mint az oroszlánfalka jönnek a pláza ciák és kaptár 3 móditra lönéd öket de addigra 30 ezren annak és mind löki a szövegét amitöol bealszol és minden másodpercben másik ágyabn nyitod ki a a szemed ... ezt hivják vadász idénynek fuss öcsi..FUSS!
2010. aug. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 gabriell88 ***** válasza:

Utolsó annyit nevettem!:D


Angel

2010. aug. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
mindjárt tavasz és jön a vadász idény
2010. aug. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!