Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnál a helyemben?

Figyelt kérdés
20 éves leszek, a barátom mondta,hogy 1 éven belül szeretne gyereket. Ő dolgozik én pedig még tanulok,1 évem van hátra az iskolábaól. Viszont autón kívül másunk nincs. Szerintetek érdemes így gyereket vállalni,hogy még nincs lakásunk vagy nem...? Azt mondja,hogy az első gyereknél azt szeretné ha otthon lennénk és majd utánna külön élet...csak félek,hogy ha már lesz egy gyerekünk akkor nem tududnk különköltözni,mert nem tududnk mellette félretenni....
2010. aug. 25. 12:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem pár évet várjatok még. 20 évesen nem hiszem, hogy ennyire le kellene kötnöd magad, mert egy gyerek mellett nagyon beszűkülnek a lehetőségeid, megsznik a szabadidőd stb. Barátod idősebb, azért ilyen sürgős?
2010. aug. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

20 éves vagy! Fejezd be a sulit, és kezdj dolgozni! Ha nincs munkaviszonyod szülés előtt, akkor nem fizet annyi gyest, vagy gyedet az állam. Ez már egy mínusz pont.

Meg még fiatal vagy. Költözzetek össze, utazzatok, valósítsátok meg önmagatokat. Addig míg nem leszel Te is független, mind az iskola miatt, mind anyagilag addig fölösleges lekötnöd magad. Drága dolog a gyerek, és onnantól kezdve nem lesz magatokra se pénzetek, se időtök. Várjál vele. Én gyorsan beleugrottam egy házasságba 22 éves voltam! Még szerencse hogy nem lett gyerek, mert 1,5 év után elváltunk.

2010. aug. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
a barátom 25 éves....és ő szeretne egy év múlva....
2010. aug. 25. 13:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Várjatok még azzal szerintem. A semmibe ne csináljatok gyereket. Várja meg a párod amíg elvégzed az iskolát, menj egy kicsit dolgozni ( 1,2-3 évet ), gyűjtögessetek, tervezgessetek. Én hasonló cipőben voltam anno, most jutottunk el odáig, hogy elkezdünk építkezni és gyereket vállalni. 27/f vagyok a szerelmem pedig 25/n.
2010. aug. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!