Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Hiányzik a barátom!Már 2 napja szakítottunk,és bízom még benne hogy hív,mert nem megcsalás miatt,hanem mert nem hagytam élni. MOndta azt is hogy szeret,de elege van mert kiidegelem, de majd elmúlik.Ő olyan hogy több szabadságot igényel mint más. Ha ő úgy akarja hogy egyedül legyen, azt úgy kell elfogadni,vagy ha szórakozni akar.Én meg örökké zaklattam a telefonjaimmal, és megharagudtam mindig valamiért.Kicsit önző voltam,és türelmetlen.Most besokalt és szakított velem. SZerintetek még lehet belőle valami?Mondta hogy majd hív,de én ne hívjam. Az a baj,hogy már sokan lebeszélik rólam :(
2010. aug. 25. 11:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem már semmi sem lesz belőle. Nem passzoltok az alapján amit leírtál
2010. aug. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sajna előbb kéne gondolkodni, és feldolgozni, hogy attól hogy az embernek van egy kapcsolata, még nem kell összenőni, el lehet járni külön szórakozni, kikapcsolódni, bármit csinálni, anélkül hogy a másik zaklatná. Ha folyton hívogatod, azzal csak az agyára mész, és totális bizalmatlanságot mutatsz felé. Ezt elrontottad, de tenni nem tudsz semmit. Esetleg írhatsz neki egy e-mailt, amiben leírod őszintén az érzelmeidet, hogy nem akarod zavarni, de nagyon bánt a dolog, miben hibáztál szerinted, és hogyan csinálnád ezentúl. Az embernek nem könnyű hipp-hopp megváltozni, de ha látja rajtad a hajlandóságot, talán megenyhül és hívni fog! Ennél többet én nem tennék a helyedben. Egy e-mail és kész... ennél többel csak rontanál a helyzeteden!
2010. aug. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Te fiú voltál ?az utolsó íro!Mert sokan ezt ajánlják,talán én is ezt látom az okosnak.CSak pont ezért nehéz várni,mert nagyon hiányzik.Ezért is hívogattam,és érdekes ő erre pont a "már csak azért sem" reakciót vette fel. Piszok egy érzés! Aztán most nem tudom mi lesz.Várok,de tűkön ülök,és ideges vagyok. Valahogy kibírom,de még e-mailt sem szeretnék írni,mert félek megint úgy érzi,hogy nem hagyom gondolkodni. Talán tényleg azt kéne megéreznie milyen nélkülem, és akkor jön rá, hogy mennyire szeret. Régen semmi baj nem volt köztünk,csak sokat bántottam.Nam tudom mi lesz,de érzem,hogy szeret mert akkor 3 napja nem lett volna olyan szép napunk. Ölelgetett,szeretett.Akár hol, és puszilgatott, boltban mindenhol.nem igaz? akkor nem színjátékoskodik,mert minek tenné?
2010. aug. 25. 11:35
 4/7 anonim ***** válasza:

Lány vagyok! :) Ennek ellenére még is úgy gondolom, hogy egy kapcsolatban is kell a szabadság, mert ha túlságosan rövid pórázon tartják az embert, az nagyon hamar megelégeli, úgy érzi megfullad a kapcsolatban. Most ne ess át a ló túlsó oldalára, ha teljesen passzív üzemmódba helyezed magad, és ha ki is békültök, ezentúl sosem fogod keresni, az sem jó... Lényeg a lényeg, én megírnám azt az e-mailt, de én nem te vagyok! :) Persze olyanra fogalmaznám, hogy ne kelljen rá válaszolnia, csak hasson a lelkére, a gondolataira, és belefogalmaznám azt is, hogy semmi pénzért nem zavarnám, mivel megkért rá, hogy ne tegyem!

A lényeg, hogy ha kibékültök, akkor ígérd meg neki, hogy kicsit lazábbra engeded azt a pórázt, bármennyire is hiányzik külön programok alatt, nem fogod zaklatni, stb... viszont ezért cserébe szeretnéd tudni előre, hogy hova megy, és kivel van! Nekem ez bejött. Bízom a páromban, mindig elmondja hova megy, kivel lesz, és kb meddig marad ott, még sosem adott okot arra, hogy kételkedjek abban, vajon igazat mond-e, én is elmondom ugyanúgy én hol leszek és kivel, így abban a pár órában békén hagyjuk egymást! Attól hogy az embernek van egy párja, még ugyanúgy vannak barátai, haverjai, ismerősei, akikkel ápolni kell a kapcsolatot, nem szabad csak egy embernek élni!

2010. aug. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi!Megfogadom, de az e-mailel még várok. Ez jó ötlet?most tényleg mérgesen kiabálva elküldött.Nem szokott kiabálni, csendes természet. Azt kiabálta nekem, hogy tegnap mondtam,hogy ne hívj,de nem bírtad ki és a munkahelyemen hívogattál!Igaz :( de azért mert én meg azt hittem azért hanyagol mostanában mert megcsal,de rájöttem nem azért :( Tényleg rátelepedtem nagyon :( SZerinted az jó, ha várok 1-2 napot, nem írok, és majd utána, hogy gondolkodtam, és erőt veszek magamon,nem fogom keresni amíg ő nem. Félek addig beelőz valaki és elfelejt.Még hozzá fúzte azt is hogy nehogy azt hidjem hogy más van a dologban! Ezt is minek mondta? hogy most bánatomban nehogy mindjárt más karjaiba rohanjak? Talán most tényleg várja hogy gondolkodjak? mert még ilyen nem volt hogy napokig ne beszéljük. ja és azt is monsta nem tudja mi lesz,ha nagyon hiányzok majd akkor hív,de lehet az is hogy nem fog. Ezt sem értem.Talán lekara nyugodni?
2010. aug. 25. 12:13
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed megcsal, akkor sem az a helyes megoldás, hogy rátelepszel, különben látod... csak ez lesz belőle! Ha valóban megcsalt volna, akkor most annyival lennél előrébb, hogy erőteljesen a másik csaj karjaiba lökted volna, te pedig verhetnéd a fejedet a falba! Talán aludj erre az e-mailes dologra még egyet... Olyan sokat fölösleges várni! Két napja nem beszéltetek ha jól értelmezem! Ha azt mondta hív, ha hiányzol neki, ha nem akkor nem, az nem túl biztató, legalább is az én értelmezésem szerint. Ezek szerint ha nem hiányzol neki, akkor szimplán továbblép és kész.

Ha úgy döntenél hogy megírod az e-mailt ne legyél tolakodó, és tudálékos, csak őszintén, ami szívből jön... Elmondhatod neki, hogy miért telepedtél rá, hogy mik voltak a félelmeid, hogy nem akarod elveszíteni, hogy szereted, hogy mostmár mennyire másként csinálnál mindent pont... Nem kell kérdezni, nem kell sürgetni, nem kell régi dolgokat felemlegetni, csak hogy még is érezze hogy neked is jár ezen az agyad, és abszolút nem vagy boldog amiért úgy alakultak a dolgok, ahogy. Ha egy ilyen e-mailen is kiakad, akkor nem lesz belőle semmi, hiszen ezt a kapcsolatotok javára kéne értelmeznie és nem ellene! Ha most hagyod hogy simán kisétáljon az életedből, akkor kitudja meddig fogod bánni, hogy semmit nem tettél az ég világon. Így legalább megpróbáltad...

2010. aug. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Van msn-ed? olyan jókat írsz, szeretnék veled erről beszélni, ha van időd, és kedved nekem segíteni! Priviben elküldöm az én címemet. Vagyél fel ha gondolod! Köszi előre is!
2010. aug. 25. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!