Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tegnap barátnömmel kitölttette...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap barátnömmel kitölttettem egy tesztet. Folyt lent?

Figyelt kérdés

Ahol az jött ki hogy hűtlenségre hajlamos.

Beidegesedtem,egész éjszaka nem aludtam.

És ma mondtam neki,hogy ha valaha megcsal,nagyon megverem.

Most szerintem fél,és megvan sértődve.

Nagyon bánom,de tényleg igy gondolom.

Szerintetek beteg vagyok?


2010. aug. 25. 09:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy idióta, én nem csalnálak meg, azonnal elhagynálak.
2010. aug. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szeritem én is otthagynálak a francba...ilyet mondani egy lánynak hogy ha megcsal akkor megved?? Főleg ha még egy apró jel sincs rá?? Meg nekem kicsit úgy jönne le hogy ha valami rosszat tesz(nem megcsalásra godolok)vagy olyat ami neked nem tetszik akk midj nekiesel. A tesztek pedig hülyeségek. Az összes. Kérj tőle bocsánatot és mondd meg neki hogy szereted. Többet nem tehetsz.
2010. aug. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

hatasosabb lett volna talán ha azt mondod ha valaha megcsal akkor elfelejthet örökre

20f

2010. aug. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Háát..te nem vagy normális..xD Én már abban a percben szakítottam volna veled. Milyen fiú mond olyat a b.nőjének,h megveri?? Látszik mennyire ott van a bizalom a kapcsolatotokba..
2010. aug. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Aki megüt egy nőt, az egy féreg. Ez egy örök igazság.

Szóval te ritka nagy kretén vagy, nem is érdemelsz csajt.

2010. aug. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egy igazi bal*asz vagy, remélem otthagy a barátnőd.
2010. aug. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
hát ez fake...ilyen hülye senki sem lehet...mire mész az agresszivitásoddal? remélem jó hamar elhagy a csajod...ha megcsal, akkor az azért van, mert valami nincs rendben köztetek, nem vagy elég jó neki...és te még meg akarod verni, mert nem tudsz nála teljesíteni?...az eszed hol van?
2010. aug. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De gyökér vagy.
2010. aug. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Amatőr vagy :P
2010. aug. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!