Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miből lehet tudni, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből lehet tudni, hogy egy fiúnak tetszik egy lány?

Figyelt kérdés
Normális válaszokat kérek, nem baromságot!
2010. aug. 25. 08:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Kedves vele, beszélget vele, ráír msn-en, esetleg hozzá ér, finoman célozgat rá

Épp rajta vagyok én is az ügyön:)

16/f

2010. aug. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
próbál vele beszélgetni vagy elhívja valahova :D deegyszerűb rákérdezni :D
2010. aug. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

nem lehet tudni

éppen ez a szép benne


de azért megkérdezheted tőle, hátha elárulja.

nem kell félni, a fiúk sem harapnak (vagy csak néha), és akkor is szeretik az ilyen kérdéseket, ha nem a válasz.

2010. aug. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Jeneket küld a transzmitterével, amit a fogadó fél receptorai úgy értelmeznek, hogy tetszik az egyik fél a másiknak.
2010. aug. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
ezt mindig eszre lehet venni...a fiuk nem is igen palastoljak vagy ha megis akkor gyengen :) egyszeruen ha azon veszed eszre magad h sokaig rajtad felejti a szemet es amikor ra nezel nem veszi le hanem mosolyog rad egyet pl. vagy ha barmilyen kis kaput keres arra,hogyu hozzad erjen,megcsiklint, a valladra teszi a kezet mikozben magyaraz vmit stb...:)
2010. aug. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Van egy fiú, aki nekem tetszik és mintha mostanában lennének jelzések, hogy én is neki. Tehát sokszor a szemembe néz, és elég sok ideig és nem kapja el a tekintetét, ha meglátom, kedves és ha van alkalom, mellém ül.
2010. aug. 25. 08:22
 7/13 anonim ***** válasza:
akkor valoszinuleg jo a megerzesed es valoban tettszel neki :)
2010. aug. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Annak nagyon örülnék, hisz elég régóta tetszik, szeptemberben lesz 6 éve, és szerintem ez már a szerelem kategóriába tartozik, hisz 4 napot se bírok ki anélkül, hogy ne nézzem meg facebook-on vagy iwiwen. Elég ha csak a nevét látom, máris boldog vagyok :). Köszi a válaszokat!
2010. aug. 25. 08:41
 9/13 anonim ***** válasza:
azt olvastam ha 1 fiút odaállítasz 1 olyan lány mellé aki tetszik neki ak gyorsabban ver a szíve, ez viszont a lányoknál nem jár fizikai változással
2010. aug. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
tetszett nekem egy fiu de aszitem nem tetszek neki mert nem vetem eszre a jeleket.a baratnoim eszrevetek es szoltak nekem de nem hittem nekuk.majd a fiu rakerdezett s persze igent mondtam.most 5 honapja jarunk.Ugyhogy szerintem nem lehet mindig eszrevenni.
2010. aug. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!