Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ekkora pech szériám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ekkora pech szériám a lányoknál?

Figyelt kérdés
19/F vagyok. 2 honapja szakitott velem a barátnőm, indokolatlanul... Azután probáltam keresgélni új kapcsolat után, mivel nem igen vagyok bulizos, így társkeresőn probáltam, 100 lánybol kb 4 irt vissza hogy ismerkedne 3 letiltott 1-el lett volna randim de nem jött el rá.. Előtte sose volt ilyen gondom, nem tartom magam hü de helyesnek, de csunyának se. Probálkoztam a társkeresőkön kivül is barátnőt találni, persze sikertelenül. Nagyon kedves vagyok mindenkivel, és azt nézem, hogyan tehetném a lányt boldoggá. Nagyon elkeseritett engem ez a helyzet... naponta több 10-20 lánynak irok levelet, de sose semmi... nem is ilyen pláza cicáknak irok, hanem teljesen normális, átlagos kedvesnek tünő lányoknak... Hol a hiba? :S
2010. aug. 25. 00:21
 1/7 Berlin ***** válasza:
100%
Túl mereven akarod a dolgod, ilyenkor sose jön össze, legyél kicsit lazább.
2010. aug. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Talán rossz korosztályban keresgélsz.
2010. aug. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is arra tippelnék, hogy túl görcsösen akarod. Szerintem most inkább hanyagold a párkapcsolat-témát. Ne akard ilyen görcsösen. Legyél kedves továbbra is a lányokkal, aztán majd csak találsz valakit előbb-utóbb, lehet, akkor, amikor nem is gondolnád.


Sok sikert hozzá!

2010. aug. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
16-20 között keresgélek, de persze nyitott vagyok az idősebb korosztály irányában is, de az szinte lehetetlen :)
2010. aug. 25. 00:30
 5/7 anonim válasza:
Furcsa, hogy indokolatlanul szakított veled a barátnőd, bár a mai világban figyelembe véve a lányok viselkedését nem ritka. Szerintem a társkereső nem túl nyerő módszer. Szóval ha nem is szeretsz bulizni próbálj meg valami barátot megkérni, hogy mutasson be helyes csajsziknak(esetleg valami baráti party keretében). Tudom, most rossz neked, de nem biztos, hogy benned van a hiba! Még egy általános jó tanács: nem minden csaj szereti, ha nagyon rámenős vagy, erre vigyázz! Légy türelmes, és akkor találsz olyan lányt akit tényleg megérdemelsz:)
2010. aug. 25. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Nagyon elkeserített amikor szakított veled a barátnőd?

Mert lehet, hogy ez a baj!

2010. aug. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, de hát ez biztos nem jön le 2 mondatbol amit már több mint 100 lánynak már elküldtem azon az ismerkedős oldalon. nem hiszem h az a gond :)
2010. aug. 25. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!