Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen esetlen, hogyan tovább?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetlen, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Szeretem a barátomat, de egyetemre megy, és pénteken lesz a gólyatáborra. Nagyon rosszakat olvastam épp ezért nem akartam, h elmenjen, de ő mindneképp részt akar venni. Nem akarom, h megcsaljon vagy megbántson, ezt megelözően szakítani szeretnék vele. Hogyan tegyem?? És hogyan viseljem el, azt, h még mindig szeretem, és már most örülten hiányzik?! Hogyan tegyem túl magam rajta?
2010. aug. 24. 23:09
 1/9 anonim ***** válasza:

Azért akarsz szakítani vele előtte, mert lehet, hogy megcsal majd?

Úristenazagondolkodásmód...

2010. aug. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vigasztaljon a tudat, hogy megszabadítod egy beteg kapcsolattól.
2010. aug. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy??? 18 ?? beteg vagy..ha ezt most komolyan írtad...már bocs
2010. aug. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
azért, mert összevissza hazudozik...és elegem van belőle, nem lehet benne megbízni, akkor pedig egy gólyatáborba, hogy a fenébe nem csalna meg?! Hisz mindenki azt mondja, h "ott mindenki megcsalja a párját"
2010. aug. 24. 23:14
 5/9 anonim ***** válasza:
Ühüm. És a többiekben jobban kell bízni, mint a párodban. Gratulálok.
2010. aug. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
a párom eleget tett azért, h benne ne bízzak...
2010. aug. 24. 23:19
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát ha eleget tett, akkor szakíts vele. Hogyan? Így: Nem tudok már bízni benned, sajnálom, legyen vége.
2010. aug. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 hannibalking ***** válasza:
anno én nem csaltam meg exem, nem is akartam. annak ellenére, hogy a barátikörben 2 kapcsolat is ráment a gólyatáborra. az egész csak gerinc és tartás kérdése. nah meg a szerelemé.
2010. aug. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

nem akarlak elkeseríteni,de engem megcsaltak.. hiába bíztam benne, mert nem olyan ember,aki megcsalja a másikat,mégis a pia ezeket hozta ki belőle.. vmilyen szinten bennem is volt,hogy megtörténik,de reménykedtem,hogy nem válik valóra.. hát ez van.. hazajött,elmondta,kitettem a szűrét.. nálam az ilyen nem fér bele egy kapcsolatba, és mielőtt azt mondanátok adhattam volna neki egy utolsó esélyt.. hát ez volt a 3. esélye,azt hiszem.. ezt is elkártyázta,akkor ágyő :)

18/L

2010. aug. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!