Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerinted az jelent valamit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted az jelent valamit, ha egy idősebb, hosszútávú párkapcsolatban élő férfi sokat néz és szemez egy nála sokkal fiatalabb lánnyal?

Figyelt kérdés
Ez még nem jelent semmit?
2021. jún. 3. 10:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Meg akarja dugni. Lehet, hogy többször is.
2021. jún. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ja, és miközben nézi mosolyog is.
2021. jún. 3. 10:28
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
Valószínű jól néz ki és elmenne veled egy körre. :3
2021. jún. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
61%

Nézni szabad. Fantáziálni is. Én is "gyakran" szoktam, azért elég sokan szemeznek velem, mégis hozzá megyek haza és imádom. Ezek az apróságok nem jelentenek semmit csak jólesnek. Ha biokémiailag is érdekel, az apróságok oxitocint szabaditanak fel, pillanatnyi izgalom, párom pedig vazopresszint szabadit fel.


A legújabb kutatási eredmények arra engednek következtetni, hogy – az oxitocinhoz hasonló módon – a párkapcsolatok, az erős szociális érzelmi kötödés (ember esetében „szerelem”) kialakításában is van jelentősége. Néhány kutatólabor vizsgálata és megállapítása tovább megy, és szerepet tulajdonít az ADH-nak a partnerválasztásban, a szexuális dimorfizmusban, a szexuális preferencia, illetve a szexuális irányultság kialakításában.

2021. jún. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
51%

#4 Épp azon gondolkodtam, mennyire unatkozok, alig van valami kérdés. De úgy látom te még jobban unod az egészet ha még erre az egyszerű kérdésre is ilyen tudományos választ adsz 😃😃😃


A kérdést illetően meg, most jutottam el odáig, hogy nem hiszem el, hogy nem kamu kérdések ezek a 40 éves tanár bácsi innen-onnan néz, meg mosolyog, meg mennyire szexi ha flakonból vizet iszok elmebeteg kérdések. Mert csak annak lehet mondani már így nem tudom hány hónap után napi többszöri kiírás után. Vagy pedig nagyon elmeroggyant 18 éves lány lehet a kérdések írója.

2021. jún. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Milyen tanar bacsi? 😆
2021. jún. 3. 10:51
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ez még csak annyit sem jelent feltétlenül, hogy megd@gna.
2021. jún. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%

semmit nem jelent.

ez nem az ovis kategoria, hogy juj ramnezett a pistike, biztos tetszem neki. nolj mar fel, heti ezer ilyen ‘nez xy’ kerdest felteszel:D szanalom

2021. jún. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"úgy látom te még jobban unod az egészet ha még erre az egyszerű kérdésre is ilyen tudományos választ adsz"


Nem azért gondolkodom mert unatkozom, hanem mert így működöm.

2021. jún. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nem tudom mire fel ez a kotekedes, de oke. Nem hinnem, hogy csak engem foglalkoztathat az egesz oldalon ilyesmi tema.

"Szanalom".

2021. jún. 3. 11:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!