Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátnőm nem harakszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőm nem harakszik rám, csak egyszerüen nem akar velem járni mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok..az van hogy a barátnőm nem akar velem járni mert elege van belőlem... de szeret mint barátot... mit tegyek hogy ujra vissza szerezzem??
2010. aug. 24. 21:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nálam ugyanez volt és hagytam egy csaj se ér annyit h gürizz érte hidd el
2010. aug. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De ha egyszerüen ő kell nekem,nem kell senki más... akkor mit tegyek ?????? Mert nem tudnák más lányban megbízni..annyiban megbíztam már,de mindenki csak átbaszott... most aztán mi tevő legyek???? Szeretem őt,és valahogy vissza akarom szerezni,csak nem tudom hogy :((
2010. aug. 24. 21:04
 3/14 anonim ***** válasza:
miért van belőled elege? azon kéne valamit változtatni.
2010. aug. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Na igen..mert hazudoztam, aztan meg féltékenykedtem és igergettem neki dolgokat,amiket aztan nem tartottam be... de ez a hazugság egy betegség számomra... szoval ezt már kezeltetem... az igeret meg az volt hogy nélküle nem megyek sehova sem el... elmentem haverokkal pizzazni,meg strandra es ez esett neki rosszull...ez ellen is változtatnék,ha adna rá esélyt...
2010. aug. 24. 21:07
 5/14 A kérdező kommentje:
én változtatnék de azt mondta nekem hogy nincsen remény erre hogy a dolgok helyre jöjjenek... időre van szüksége ezert fél évre elmegy a tengeren tulra.... azt mondta hogy hagyjam azt hogy majd ő jelentkezik nekem..
2010. aug. 24. 21:09
 6/14 anonim ***** válasza:
Engem meg ma a pasim pattintott le...
2010. aug. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
:((( kellemetlen.. de azt mondják hogy sok kapcsolatot meg lehet menteni... szoval nem tudom,én csak reménykedni tudok es bizni az időben
2010. aug. 24. 21:12
 8/14 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2010. aug. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
21....de jövő héten már 22
2010. aug. 24. 21:21
 10/14 anonim ***** válasza:

kérdező: az első kommenteddel kapcsolatban annyi, hogy nyisd ki a szemed, és ébredj fel a rózsaszín világból. szerintem a lány okosan döntött(nem rosszból). próbálj meg továbblépni. ha a kapcsolatban gond volt, nem érdemes próbálkozni, mert valószínűleg aztán se lesz hosszútávú. esetleg szerintem írd le a problémádat Varga Péternek, ilyenekkel foglalkozik. biztos többet tud segíteni nálam :)

itt tudsz személyes üzenetet küldeni neki: spielhozni.hu és azon belül /lavél a szerzőnek/. majd várjuk, mire jutottál :)

2010. aug. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!