Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » MIért ilyen furán szakított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MIért ilyen furán szakított velem? Talán még akar majd valamit?

Figyelt kérdés
Ma össze vesztünk a barátommal. Volt elözmény,mert sokat veszekedtünk. Nagyrészt én másztam a nyakára a féltékenykedéseimmel, meg hogy ingyen beszélünk egymás közt, és én ezt kihasználtam. Többször veszekedtem vele mások előtt telefonon, és ezzel beégettem magmat, és őt is :( már így utóbb szégyenlem magam,de ivott, és azért voltam mérges mert nem velem volt, mikor megígérte. Ilyenkor kikapcsolta a telefont. Volt hogy 1-2 napot nem is beszéltünk ilyenek miatt. Mással is bántottam, de azt még régebben csináltam,de azt abba hagytam.Talán akkor még félválról vettem,de ma már nagyon szeretem, viszont ő mondta hogy hagyjuk abba,mert elege van ideges, és nem akarja ezt!Rossz így, én így nem kellek neki! Kihangsújozva hogy ÍGY! Viszont úgy köszöntünk el hogy ne hívjam, majd ő hív. Elcsréljük a holmikat amik nálam vannak, és nála, majd v.nap. Kérdeztem nem szeretsz?Erre hogy de igen,valahogy majd megpróbál elfelejteni,de ez neki így nagyon rossz,nem akarja!és azt is mondta hogy majd lehet később újra próbáljuk mert hiányozni fogok, de lehet az is hogy nem,de most gondolkodjak,vagy csináljak amit akarok,de hagyjam őt békén.Mindeddig azt hittem megcsal, de ma rájöttem,hogy én voltam a hibás. Most gondolom jó pár napig nem hív fel, hiába mondta hogy majd holnap.SZerintem nem fog! HOgy lehetne ezt még helyre hozni? tudom hogy szeret, és azt hogy fél hogy mással leszek ez idő alatt, azért mondta, hogy ne higgyem, hogy más miatt történik ez.mert a szexet nem 1× mondta hogy velem volt életében a legjobb.Az nem romlott meg köztünk, sőőtt, még szinte fejlődőképessek is voltunk.Folyamatosan bővült a szextárunk :)De egyébként nekem is vele a legjobb életemben!Meggondolhatja majd még magát?Ha esetleg hiányzok neki? vagy lehet csak majd szexre jön hozzám :(Vagy ne is reménykedjek?Félek a haverja nagy hatással van rá, mert ő igaz nem ismer ,de telefonon le vagyok informálva hogy veszekszem meg ilyenek :( Mit tegyek?vissza szeretném szerezni, és vigyázni rá úgy hogy soha többet nem bántom.Adnék neki légteret, hogy ne érezze magát bezárva.Még egy kapcsolatomban sem voltam ilyen :(
2010. aug. 24. 20:54
 1/6 anonim ***** válasza:
húha..én is ilyen voltam!nekem a barátom azt mondta h most vége hagyjam de 1 óra múlva már jött az sms h nem akar elvesziteni annyira szerelmes belém!én azóta leálltam és most ő lett féltékeny..mind1 nem ez a lényeg!várd meg h keressen úgyis fog ha azt mondta!beszéljetek meg egy talit és mond el neki amit érzel.mond h rájöttél h hibáztál és nem fog előfurdulni többet és azért voltál ilyen mert féltetted!igérd meg neki h több ilyen nem lesz.ha azt mondta h szeret stb akkor ad egy esélyt!hajrá!!
2010. aug. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

mielőtt leírnám véleményem, közlöm, h minden ember más... de vannak hasonló helyzetek...!!!


Ez a sztori kicsit hasonlít az én történetemre.

Csak ott én voltam aki dobta a másikat.

Gondolom kivagy most teljessen akadva, és bárki bármit mond meghallgatod, de a saját magad feje után mész. Ez érthető is!


Én azt érzem ebbe a kis "levélbe", h te magadat hibáztatod. Lehet hibás vagy, hogy nem hagytál neki levegőt és ezzel megfújtottad őt, ő pedig szabadulásként szakított, de ő is hibás.

Sztem ő vágyik egy kicsit az egyedüllétre, és ezért hozta ezt a döntést.


Amikor én szakítottam a pasimmal, én is önmagamat hibáztattam előtte, hogy jobb színben tűnjek fel, és ne utáljon meg. Tehát, lehet rafinált egy picit az exed, mert így bebiztosítja magát, ha netán nem tetszene neki a szingli élet. Ezért is mondta szerintem, hogy "szexet nem 1× mondta hogy velem volt életében a legjobb" ne gondold, hogy te bármiben is rossz voltál.


Helyre hozni szerintem Várakozással, IDŐvel lehet. Ha szeret, akkor visszajön, ha nem... akkor sztem jobb is, h nem vagy vele, legalább kiismerted.


Egyet tanácsolok, ha CSAK szexre jön vissza hozzád ne engedj a kísértésnek, mert lehet addig jó amíg melletted van, de ha "végzett a dolgával" elmegy, és ott leszel egyedül, magányossan.


Ha pedig összejöttök újból (mint én meg a párom) adj neki levegőt, és ne próbálj meg tökéletes lenni, mert azzal rontasz el mindent!


szted írtam azért okosságokat is? :)

kérdésed van, nyugodtan.... válaszolok!

2010. aug. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!MInd a ketten nagyon jókat írtatok, és igen kérdeznék. Most itthon vagyok, és hát az a helyzet nem tudom miért de valahogy úgy érzem még hívni fog.Az a baj megadtam magam,tehát majdnem elpityeredtem.Hozzá kell tegyem engem még soha nem dobtak, és állítása szerint őt sem. Valószínü most szórakozni akar kicsit, inni,meg ilyenek.Igen erre gondolok, ha nem talál senkit aki "megfogja" akkor jön vissza.Tudom hogy nagyon szeret,mert kiabálva küldött el.Ha valakit hidegen hagy az eféle döntés könyen lerázza az embert. A telefonon is mikor beszéltünk, várta hogy én rakjam le. De azt fújta nem változok meg,mert eddig sem tettem :( de neked utólsó író szívesen írnék privit, vagy ha megírnád az msn címed sokat segítenél a lekiállapotomon, mert eléggé szarul vagyok :,(
2010. aug. 24. 21:41
 4/6 anonim válasza:

timikeee_1991@hotmail.com


ez a mindenes msn címem!

vegyél fel, ha gondolod.

2010. aug. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

SZia!


Fel vettelek!

2010. aug. 24. 21:56
 6/6 A kérdező kommentje:
Ma változott picit a helyzet. Össze találkoztam vele az utcán és haza vittem autóval. beszélgettünk,és láttam a szemein hogy szeret.Kérdeztem is szeret e még azt mondta ige, és hogy hiányzom e, arra is hogy igen. Kaptam szájra puszit is, és ölelést. Kettő puszit is! Mondta megy mert éhes. és bement,és azt is hogy majd hív. Ez most jelent valamit? Éreztem én is az ölelésből,hogy szeret ,de valamiért tartja magát attól,hogy most újra nekiálljunk. Örlödik én ezt látom :( Mit tegyek? A legjobbnak azt látom, hogy várom hogy hív.
2010. aug. 25. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!