Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoljak? (Többi lent).

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoljak? (Többi lent).

Figyelt kérdés

A hétvégén a barátomnál voltam és véletlenül (tényleg véletlen volt, nem kutakodtam) félmeztelen képet találtam a volt barátnőjéről a számítógépén. Kb. 2 hónapig voltak együtt a lánnyal. Mi 1,5 hónapja vagyunk együtt, de nagyon jó a kapcsolatunk. Meg is lepődtem a képek miatt. Szerintetek van okom aggódni? Megemlítsem neki a dolgot vagy inkább ne is szóljak róla?!

Köszönöm az értelmes válaszokat!


2010. aug. 24. 20:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Max nem vagy annyira nyomulós.

ne aggódj miatta

2010. aug. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
sztem csak nem törölte le még a képet, de hogyha most veled jár és nem csal meg akk sztem nincs miért aggódnod.és sztem ne említsd meg neki mer zavarba hoznád
2010. aug. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100% hogy nem arra veri csak rajta maradtak. semmi okod az aggodalomra :D
2010. aug. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ha van rá lehetőséged nézd meg mióta van meg a kép.Ha régóta nincs miért aggódnod ha pedig az alatt az idő alatt lett mióta együtt vagytok említsd meg de ne a képet csak a lányt..a reakciójából mindent megtudsz.

Én ezt tenném:)

18/L

2010. aug. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nincs semmi okod aggodalomra, ha amúgy minden ok. Ne is szólj, nehogy balhé legyen. Valószínűleg csak nem törölte le.
2010. aug. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem is vannak képeim a volt barátaimról. igaz nem félmeztelenek, de vannak. szóval szerintem ez nem gáz:) emlék csak..
2010. aug. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
sztem töröld ki a képeket és ha nem veszi észre akk minden ok.
2010. aug. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nem hinném, hogy lenne okom aggódni, csak kíváncsi voltam ki mit gondol. Amúgy minden ok velünk, nem hinném, hogy megcsal.
2010. aug. 24. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!