Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Engdejm el azt akit mindenél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bebycica kérdése:

Engdejm el azt akit mindenél jobban szeretek mert a családom azt akarja?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok egyetemista a családommal élek. Több mint 1,5éve együtt vagyok a barátommal akit nagyon szeretek. Anyunak nem tetszik, nem tudom mi a baja vele. Teljesen normális nem túl gazdagok de nekem nem ez számít. A tesóm egy gazdag sz.f-al van együtt aki még hozzá bunkó is és vele semmi baja. (rödiden ennyi)
2010. aug. 24. 19:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Ne engedd el. Felnőtt nő vagy, jogod van azzal lenni, akit szeretsz. Egyébként miért nem tetszik anyukádnak, mit szokott mondani?
2010. aug. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Kommunikáció mindennek az alapja. Mindaddig hagyd figyelmen kívül szüleid tiltakozását, amíg legalább 5 tételmodatban meg nem tudják fogalmazni, mi bajuk azzal, hogy a 19 éves lányuk egészséges szexuális ill szociális érdeklődéssel felvértezve fiúkkal barátkozik. Amint megfogalmazták ezt, leültök megvitatni a dolgot. Együtt.


Sajnos a lovagkor véget ért, és a Rómeó és Júlia történet is kicsit elavult. Ideje szemléletet váltani!


Ne hagyd magad. Harcolj a logika, és a kommunikáció fegyverével. ;)

2010. aug. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Már sokszor kérdeztem de nem válaszól :S

A barátomba van 1/4 vér cigány és szerinte az a baja. kicsit sötétebb a böre de teljesen normáli.

A családom tart el:'(

2010. aug. 24. 19:59
 4/10 CukrosVirsli ***** válasza:
Szereted,és Boldog vagy gondolom,Ne engeddel!!Ne függj a Anyudtól majd megbékél vagy megszokja:D ;)
2010. aug. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mintha magamat olvasnám. 19 éves vagyok 1.5 éve vagyunk együtt mi is. Nálunk se tetszik anyámnak, pedig tényleg nincs vele semmi baj. Talán, nálunk is az, hogy nem "gazdag".


Viszont én a szerelmemet senki és semmi miatt nem fogom elengedni. Nekem ő többet ér.. Nem érdekel a véleménye, már odáig jutottam, hogy gondoljon amit akar. Én vele vagyok boldog, és nem fogok egy olyan emberrel járni akit ő jónak lát. Az én életem vagy az övé? Az övét úgy fogja elrontani ahogy akarja, viszont az enyémbe többet nem fog beleszólni ez biztos... A párom tudja, hogy milyen anyám, ennek ellenére ő mindig mellettem áll, segít, támogat.

Küzdeni kell ameddig csak lehet, ne engedd el! Nemcsak Te szenvednél hanem Ő is!! Ér annyit Anyukád véleménye, hogy 2 ember életét tönkre tegye? Lehet, hogy adsz a véleményére, meg ez így természetes, de a szülők se mindig olyan okosak ahogy azt gondolják...

2010. aug. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

táv kapcsolat sokat beszélünk telefonon és ez is bajuk.

abba a városba fogok egyetemre járni ahol a barátom lakik és azt hiszik hogy ebből nem lesz tanulás:S

pedig amióta a barátommal vagyok sokkal jobb tanuló vagyok

2010. aug. 24. 20:03
 7/10 anonim ***** válasza:

* ma 20:02 vagyok ismét


Mi is távkapcsolatban élünk :)

Viszont arra gondolj, ha most elengeded nem biztos, hogy csak most fogsz szenvedni... Később még lehet, hogy bánni fogod, hogy nem tettél meg mindent érte.

2010. aug. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a gyors válaszokat !

Sokat segítettetek =)

2010. aug. 24. 20:07
 9/10 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy egyből nem írtad le, hogy 1/4 részt cigány az illető. Pedig lehet, hogy ez a titok nyitja.
2010. aug. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
hiszen nem is lehet észre venni. Picit sötétebb a bőr mint másnak de abszolút nem lehet észre venni. Teljesen normális és a családja is az.
2010. aug. 25. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!