Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy működjön a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy működjön a kapcsolatom? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy van egy barátom kb 1 hónapja de alig látom. Ha találkozni akarunk mindig közbe jön valami neki. És ez őt egyáltalán nem zavarja. Már egy hete nem láttam és mégcsak fel se hívott hogy hol van. Amikor pedig végre beszéltünk msnen akkor úgy tett mintha semmi se történt volna. Lehet hogy eltúlzom a dolgot de nagyon hiányzik. Néha úgy érzem mintha csak kihasználna. Biztosan nem vagyok neki olyan fontos..
2010. aug. 24. 19:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Én egyetértek veled, és jó eséllyel van neked igazad. Mivel friss még a kapcsolatotok, ő pedig nem foglalkozik vele, azért az el is árulja, hogy nem érdekled igazán. 22/f
2010. aug. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Captain Frájer ***** válasza:

Valójában a pasid a brit titkosszolgálatnak dolgozik és szabadidejének a felét egy közelkeleti fegyvercsempész hálózat felkutatásával tölti. De van nála egy fénykép róla, amit sajnos a tengeralattjárón hagyott. Ha vége a küldetésemnek, akkor elviszem neki. Addig is várj türelemmel.


Egy O.S.S.-es kollégája észak koreából.

2010. aug. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hagyd ott! Sokkal jobbat érdemelsz te annál, minthogy hülyítsenek! Ha konkrétan nem is mondod ki magadnak, te is tisztában vagy vele, hogy ez a fiú nem vesz komolyan téged!
2010. aug. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szakits, hogy működjön a kapcsolat
2010. aug. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az első hónapban talán nem ez a jellemző, ez amúgy mitől kapcsolat? Kapcsolatnak kapcsolat, barátnak barát, de...
2010. aug. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Huh köszi a válaszokat. Főleg az O.S.S.-es az nagyon bejött. De nem tudom hogy akarok e vele szakítani. Szeretem. De talán így a helyes:(
2010. aug. 25. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!