Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit cikinek érzem, de valakitől meg kell kérdenem. Mi az a szerelem?

Figyelt kérdés
2010. aug. 24. 19:17
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
71%

Egy olyan megmagyarázhatatlan érzés, amikor valakinek mindent megbocsájtasz, feltétel nélkül elfogadod az összes hibájával együtt. Bármilyen rosszat is tesz ellened, Te nem gyűlölöd érte. Nem állsz bosszút. Nem bántod meg. Óvod ha bajban van, meghallgatod, ha csöndre vágyik.

A puszta látványától boldognak érzed magad, méterekről érzed az illatát. És szereted is az illatát. És nem tudod miért, de csak Rá gondolsz.


24 L,nekem ez a szerelem

2010. aug. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
74%
A szerelem definálhatóan amorfizálodott periférikus komplexum, ami a pszeudoindividualisztikus egocentrumban kiváltja a "de jó lenne baszni" érzést.
2010. aug. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:

"Szerelem:

Ahogy a szél meglebbenti a függönyt.

Nem a függöny, nem a szél. A lebbenés."


Fodor Ákos

2010. szept. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

08-24 20:36

Pirospontot neki, ügyes kislány!:)


Kár hogy ő is elmebeteg lett!:D

2010. szept. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

nem ciki :)


szerelmes vagyok és szívesen válaszolok


a szerelem az, amikor ok nélkül vagy a másikba szerelmes, lehet alig ismered, lehet nem is kedves hozzád, de mikor vele vagy, vagy meglátod, akkor el kezd hevesen dobogni a szíved, testileg is vonzódsz hozzá, megcsókolnád, a szíved a torkodban van, a gyomrod lehet fájni kezd az izgalomtól, és folyton elvörösödsz, kapkodod a levegőt,

nem vagy magadnál, nem hallod mit mondanak a körülötted lévők mer el leszel gondolkodva.

Csak a mosolyára tudsz figyelni, a szemeire, a hangjára, az illatára, a mozdulataira. És féltékeny leszel, ha más pasit csajt látsz a közelében. Minél inkább elérhetetlen számodra, annál nagyobb a kihívás, és annál inkább érdeklődsz utána.

2010. szept. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Elmagyarázni nem nagyon lehet. :) Kémia is, és lelki folyamatok is alkotják. Furcsa érzés... Ha majd megtalál, tudni fogod, hogy ez a szerelem. ;)
2010. szept. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Akkor én szerelmes vagyok :)) mivel nálam ezek mind megvannak.. hónapok óta külön vagyok az exemtől,de szerelmes vagyok belé...Ha hallom a hangját elkezd ezerrel verni a szívem,ha ránézek elájulok és ha hozzámér bebizsergek ezerrel..Na azt hiszem ez a szerelem..Már csak lenne otthon :((((
2010. szept. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
hát amolyan őrületféle. egy pár napig kezelhetetlen, amikor mindenfelé szívecskét rajzolsz és rózsaszín ködben lebegsz, de utána kordában lehet tartani. legalábbis szerintem. nekem többé-kevésbé sikerül is.
2010. szept. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!