Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyi esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi esélyem van most nála? (Lent. )

Figyelt kérdés
Van egy csaj, régebben nagyon jó barátságban voltunk, de akkor semmi komolyabb nem alakult ki kettőnk között. Közben ő összejött egy sráccal, és az a jó barátságunk egyre gyengébb lett (egyre kevesebb találkoztunk, beszélgettünk, nem ketten mentünk mindenhova...). Most már csak havonta egyszer ha beszélünk, de akkor is csak általános dolgokról. Az utóbbi időbe viszont nekem nagyon elkezdett ő hiányozni, csak rá gondolok, és nagyon szeretem! Csak ugye van barátja akivel kölcsönösen nagyon szeretik egymást és nagyon jól megvannak (nemsokára 1 éves lesz a kapcsolatuk) Ha nem lenne senkije akkor úgy gondolom, hogy lenne esélyem de így nem tudom. Szerintetek mennyi esélyem van így most nála, elmondjam neki, hogy mit érzek vagy ne? Mit tegyek? Köszi előre is, és bocsi ha hosszú lett.
2010. aug. 24. 18:55
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem keress inkább más lányt.Ne akarj harmadik lenni.Probáld elfoglalni magat,buli,haverok,stb. és ismerkedj más lányokkal.Ha meg netán vége lenne a lány kapcsolata,hát akkor lépj.Igy nem járna jol senki ha most avatkoznál bele. 21L.
2010. aug. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
egy éves kapcsolat?? lehet h neked hiányzik ő de sztem ő nagyon megvan nélküled ahogy a jelek mutatják...bocsi ha túl őszinte vok...sztem is keress másik csajt ebbe ne ronts bele...
2010. szept. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1000% ha elmondod neki még barátként sem fog rád tekinteni. A mai lányoknál van egy ilyen beidegződés, hogyha megneszelik ,hogy egy haver érez vmit irántuk, aki egyébként nem jön be nekik vagy csak szimplán havernak tekintik, azonnal elkezdenek távolságot tartani.


A legjobb amit tehetsz, hogy ismerkedsz. De komolyan. Egy új lány könnyen tudja feledtetni a régit.

2010. szept. 8. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!