Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt hittem az ital beszélt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hittem az ital beszélt belőle meg a vágy. De mégsem?

Figyelt kérdés

Találkoztam szombaton egy sráccal.22 éves.Eddig is szemeztünk egymással,de neki barátnője volt 4 évig.Folyton szakítottak meg összejöttek.Közeben a srác végig csalta,éppen ezért nem is akartam tőle semmit.

Szombaton viszont végre beszéltünk is és kiderült h már 5 napja nincs együtt a barátnőjével.Szinte mindent tudott,rólam mert közölte,hogy aki őt érdekli,arról megtud mindent.Azt mondta,hogy nagyon kíván de nem 1 éjszakát szeretne,hanem komolyan érdeklem és próbáljuk meg együtt.Elmesélte,hogy szerette nagyon a barátnőjét,de valami elromlott és hiába próbálták sokszor kijavítani nem sikerült.Mondtam neki,hogy én szeptembertől elköltözök az egyetem miatt,de neki ez sem volt probléma.

Igazából volt benne bőven ital ezért egy percig se vettem komolyan.Amég másnap nem jelentkezett...hogy ő komolyan gondolta amiket tegnap este mondott.Találkozni akart,de én nem értem rá.Elutaztam.Kérdezte mikor jövök haza és mondtam,hogy szerda este.Elkérte a telefonszámom és azt mondta majd hív.


Közben meg egész este körülöttünk nyüzsgött a volt barátnpője és néha váltottak is pár szót.Vasnárnap mikor felkeltem és bekapcsoltam a gépem,láttam h a lány minden közösségi portálon bejelölt és kitette,hogy egyedülálló.Alákommentálta,hogy nincs gond,csak megbeszélték hogy szünetet tartanak.


Azt még tudni kell,hogy ez a lány csapott már hisztijelenetet miattam amikor még jártak,csak mert rámosolyogtam a srácra.Én mondtam a lánynak(mert odajött hozzám) hogy szerintem nem konkrétan engem akar a srác,hanem bármelyik más lányra ráhajtana.A lány meg elsírta magát,hogy nem ez nem így van,mert csak velem csinálja ezt előtte.


Szerintetek ez mi? Inkább maradjak ki ebből a háromszögből? Tetszik a srác amúgy eléggé...de vitákat nem akarok :/

És vajon tényleg fog keresni?


19L


2010. aug. 24. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Ilyen megbízható sráccal legfeljebb egy kalandba menj bele.
2010. aug. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"minden közösségi portálon bejelölt és kitette,hogy egyedülálló. Alákommentálta,hogy nincs gond,csak megbeszélték hogy szünetet tartanak."


Megjelölte a területét, tiszta sor. :)


Szerintem ebben a háromszögben nem Te vagy a felesleges személy, szóval felesleges a csajjal foglalkoznod. Ha úgy érzed, hogy a sráccal el tudnál képzelni egy kapcsolatot, akkor hajrá.

2010. aug. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

énis így voltam vele az elején. de mikor ezt felhoztam,azt mondta,hogy én rossz lány vagyok :D túl veszélyes.

és h ne játszadozzak vele,mert ő komolyan gondolja

2010. aug. 24. 18:06
 4/6 margoz ***** válasza:

Tipikus hütlen férfi duma.

NEM vagyunk együtt-mindig rád gondoltam-csak sajnálatból nem szakitottam még vele-stb.

Akitöl ilyeneket hallasz,attól menekülj,hisz veled is ugy viselkedne.

Nekem is tetszik az állatkerti tigris,de nem viszem haza,mert veszélyes/továbra is csak álmodozom,hogy jó lenne egy ilyen otthon.

2010. aug. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

de akkoir mért nem elégedett meg egy éjszakával?

én rákérdeztem :D

csakmert túl sok veszteni valóm nincs,ha elkezdenek rólam beszélni mivel 2 hét múlva itt sem vagyok és legalább lett volna egy jó éjszakám :D

2010. aug. 24. 18:11
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ha kiakart volna használni megtette volna aznap este de ezek szerint nem erre kelettél neki szoval ebben ne is kételkedj a másik hogy másnap felkeresett márpedig ha csak az alkohol bezsélt volna belőle akkor nem hivott volna fel hidd el.

Bár az hogy csalta a barátnőjét azért mert valamit elrontottak elég rossz duma hisz ha nem szereti akkor szakitson vele ha meg szereti akkor ne csalja meg... ugyhogy mivel te elutazol és ugymond távkapcsolat lesz ezért nehéz lenne megbizni benne... szóval beszélgess vele és ismerd meg jol mielőtt összejönnél vele

2010. aug. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!