Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Öszintén lányok! Ha van 1 fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Öszintén lányok! Ha van 1 fiú akivel randiztatok jópárszor, és még mindig nem hivott meg semmire sem egy fagyi sem egy ital azért az elég gáz nem? Főleg ha te már hívtad meg őt valamire! Miért nem hívja meg? Nincs pénze vagy nem akarja?

Figyelt kérdés
2010. máj. 28. 15:50
 1/10 A kérdező kommentje:
Egyébként te járnál egy ilyen fiúval?Nem szégyen a szegénység ugye?Elítélnéd?
2010. máj. 28. 15:51
 2/10 anonim ***** válasza:
Én inkább nem eszem fagyit, nem iszom cukros üdítőt, csak a srác ne költsön rám egy fillért se azon kívül, hogy leutazik hozzám. Nem bírom, ha költenek rám.
2010. máj. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
És ha 1 városban laktok!
2010. máj. 28. 15:53
 4/10 anonim ***** válasza:
Akkor sem engedném, hogy fizessen nekem bármit is. Jobban szeretem, ha én is magamnak fizetek, meg Ő is magának. Nem akarok ún. "eltartott" lenni egy kapcsolatban. Kapcsolatban élő, független, modern nő akarok lenni. Ennyi.
2010. máj. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
de ő se azt akarja hogy "eltartott" legyen hanem a gesztus a fontos szerintem ahogy a szavaiból levettem de ha nem így van akkor a válasz írójától elnézést kérek ;)
2010. máj. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Pontosan!Jól esne ha mondjuk nem mondaná azt hogy "otthon hagytam a pénztárcám"
2010. máj. 28. 16:05
 7/10 anonim ***** válasza:
A gesztus fontos, szerintem ez elég gáz. Persze, ha tudom, hogy nem áll úgy anyagilag, az más helyzet! De az "otthon hagytam a pénztárcám" elég hüje duma, tul sokat árul el a pasirol és semmi jót...
2010. máj. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Eléggé anyagias világban élünk,és ezt te se hagyd figyelmen kívül.

Ha valaki szegény az nem baj,de a szegénység szegénységet szül!

Ennek fényében tervezz.

2010. máj. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem arról szól,hogy szegény vagy nem szegény,mert szerintem egy kólát igazán tudna neked venni,vagy megtudna rá hívni,én biztos nagyon rosszul éreznm magam,annak ellenére,hogy nem vagyok anyagias......
2010. máj. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Attól még lehet valaki kapcsolatban élő független nő,ha hagyja,hogy fizessenek neki egy italt
2010. máj. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!