Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem jutunk egyről a kettőre....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem jutunk egyről a kettőre. Mindketten mást akarunk. És nem találunk közös nevezőt. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok. A barátnőm 21, és 5 hónapos terhes. Amikor megtudtuk, el kezdtünk már most gondolkozni a neveken. Igazán neki is megvolt a 2 kedvenc, meg nekem is.Aztán ebből állandó viták lettek, ami nekem tetszett neki nem, aki neki tetszett, nekem nem. Aztán megegyeztünk, ha fiú ő, ha lány én nevezem el. De már ebbe is rengeteg energiát bele kellett fektetni. Aztán még a baba előtt össze akarunk költözni ketten. Eddig is együtt laktunk, de az ő szüleivel.Viszont ő nem akar városba költözni. Mindig is falun lakott, megszokta azt a nyugis környezet. Én sem ragaszkodom a városhoz, de még a falukon is összeveszünk. Tardos kontra Tarján. Tarján azért közelebb van Tatabányához, könnyebb lenne a bejárás, viszont ő meg Tardost hajtogatja. Jó most nem a 13 kilóméter, de nem tudunk dűlőre jutni...és mindezt még a baba előtt kéne, ha összejönne...Folyamatosak mostanában ezek miatt a veszekedések, és már nem tudom mit csináljak?
2010. aug. 24. 15:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne csodálkozz, mindketten stresszeltek, hogy minden meglegyen mire jön a baba. Próbáljatok higgadtan beszélni, és ész érveket használni, és ne rögtön lehurrogni a másikat ha valami nem tetszik. Alapvetően úgyis azon gondolkodtok, hogy mi lenne mindkettőtöknek (mindhármótoknak) a legmegfelelőbb döntés. Kössetek kompromisszumokat, ahogy a névnél, de szerintem te legyél egy kicsit engedékenyebb. Nem könnyű egy leendő apának, de egy kismamának fele annyira se :) Amúgy gratulálok és sok boldogságot kívánok nektek :)
2010. aug. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen ám...Bárcsak kicsit könnyebb lenne:)

Köszönjük szépen, és a választ is!

2010. aug. 24. 15:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak azért mert terhes. Állítólag akkor én is nagyon hülye voltam és veszekedős, bár én ezt nem ismerem be. :)
2010. aug. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!