Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vágyódom annyira egy-két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vágyódom annyira egy-két pasi után, pedig párom van?

Figyelt kérdés
már együtt is élünk évek óta. a sex ugyanolyan, bár a szenvedély nincs meg. persze, problémák vannak, de mostanában sokszor eszembe jutnak pasik, akiket csak futólag láttam. és elképzelem velük, milyen lenne az ágyban. de van, hogy már megijedek saját magamtól, annyira felélénkül a fantáziám. ez miért van? kicsit gáznak tartom.... 27/N
2010. aug. 24. 13:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet az is,hogy kevés férfival volt kapcsolatod?Ki tudja?
2010. aug. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálam is így kezdődött. Először csak fantáziáltam. Aztán egyszer belementem egy egyéjszakás kalandba. És tetszett a változatosság. Szerintem azért volt,mert ellaposodott a kapcsolatunk. Én inkább szakítottam, és kerestem mást, aki többet tud nyújtani.
2010. aug. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de most ezért szakítsak? egyébként jól megvagyunk, megértjük egymást. persze, problémák bajok, veszekedések vannak, de az mindenhol. és volt már több kapcsolatom is, de vele már régóta együtt vagyok. és megcsalni nem akarom és nem is fogom, annál többet ér és nem is érdemelné meg. köszönöm a válaszokat.
2010. aug. 24. 13:58
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem gáz.A barátodnak legyen gáz,amiért nem kapsz meg tőle mindent fizikai,és mentális értelemben,és most nem az anyagiakról van szó.Azért mert párod van,még nem azt jelenti hogy boldog kapcsolatban élsz,csupán azt hogy van melletted egy férfi.Ha nem kapsz meg mindent,természetes hogy többre vágysz,és ezt nem kiskutyáktól és bogaraktól várod,hanem egy másik férfitól.A képzeleted határtalan,de az élet korlátokat szab.Az álom ott ér véget,ahol a valóság kezdődik.
2010. aug. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én ugyanígy vagyok a párommal.Csak annyi a különbség,hogy mi 14 éve vagyunk együtt.És már van egy 4 éves kisfiúnk.Nekem ő volt az első férfi az életemben.Soha senki mással nem voltam.És mostanában érzem úgy hogy mintha kifordultam volna önmagamból.Egyszerűen nem ismerek magamra.Úgy érzem egyáltalán nem kívánom őt,sőt ha lehet kerülöm,hogy vele legyek.:( Sajnálom de nem tehetek róla.Szeretem őt de már nem kívánom.Mostanában észrevettem ,hogy kacérkodom a férfiakkal és rengeteget fantáziálok más pasikról.Én sem tudom mitévő legyek....Nem akarom őt elveszíteni mert nagyon szép kis család vagyunk.De másról fantáziálni amikor vele vagyok ,hát nem szép dolog.Tehát nyugodj meg nem csak te vagy így vannak mások is!!! 30/N
2010. aug. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ilyenkor szokott az ember bele kezdeni a párcserébe.

Ha elég stabil a kapcsolatotok akkor legálisan csinálja majd újra vissza találtok egymáshoz .Közben meg ízlelitek

milyen is mikor már karjaiban vagy.

2010. aug. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én is szoktam igy lenni, nem szakitanék vele semmi pénzért mert szeretem és jol megvagyunk. Csak a sexet nem kivánom mindig,ami lehet tablettátol is meg most heverem ki azt,h nincsenek körölöttünk a szulei,mert összeköltöztünk és el tőlük jo messzire:D De most a munkával vannak problémák ,mert nincs.azt hittem Pest jobb lesz :( Ne aggódj ilyenkor,ha fantáziálsz a nap végén lepd meg a párod vmi finom kajával aztán teperd le. Hidd el hálás lesz és az a te lelkednek is jot tesz. Kérj tole 1 lazito masszást,nálam az minden feszultséget visz :D
2010. okt. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!