Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim féltékeny az msn-re....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim féltékeny az msn-re. Ez normális? Én vagyok a hülye?

Figyelt kérdés

Nincsenek barátaim, nem is szerezhetek újakat, nem járhatok közösségbe, szórakozni, egész nap be vagyok zárva a négy fal közé, nincs más szocialiálódási lehetőségem, csak az, hogy az msn-en még velem szóbaálló 3-4 régi barátommal beszélgetek. Két fiú és két lány, akikről szó van. Egyikkel sincs semmi, soha nem is volt, tényleg csak barátok és csak msnen. Amikor a pasim meglátja, h valamelyikükkel beszélek, őrjöng a féltékenységtől (holott az ő féltékenysége miatt maradtak csak ennyien a barátaim:( ) Szerinte ilyenkor a szexről beszélek velük és azt beszélem meg, hogy mikor és hol találkozzunk. Tényleg ekkora bűn, amit csinálok? 3,5 éves párkapcsolatról van szó, sosem csaltam meg, mégcsak nem is barátkoztam senkivel(se pasival, se nővel), nemhogy szexelni. Msnen meg ugye tényleg csak beszélgetni lehet.


21/L


2010. aug. 24. 02:10
 1/8 anonim ***** válasza:

3,5 év, de a bizalom részéről nulla... most mondanám, hogy dobd, mert ez nem normális, de hát nem dönthetek helyetted, hülye tanácsot meg nem akarok adni.

amúgy nem vagy hülye.

2010. aug. 24. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez már beteges féltékenység... És nem vagy hülye! csak a barátod visszi túlzásba a dolgokat...
2010. aug. 24. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerencsétlen :( Amúgy nem értettem, hogy lehet egy kapcsolat miatt eldobni a barátokat. Új csaj/pasi mindig lesz, barátok viszont nem.
2010. aug. 24. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem dobd a francba,találsz nála értelmesebb pasit, aki reálisan látja át a helyzetet,nem az az első,hogy rögtön ugat meg pofázik és a saját barátaidtól is megfoszt. Hidd el egy nyomorék ennyit nem ér meg. Majd te is leszel olyan szerencsés mint a bnőm(nyílt,őszinte,hűséges,rendszerető,nem féltékeny pasit talált magának:-) ) 16/F
2010. aug. 24. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%
Először féltékeny, aztán üt, aztán öl... gondolkozz el ezen! :)
2010. aug. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát ezen már csak nevetek.

Azért csinálja ezeket, mert hagyod. Már ott elb@sztad, amikor évekkel ezelőtt hagytad, hogy ne engedjen el sehová. Most pedig már azt hiszi teljesen jogosan, hogy azt csinálhat veled, amit akar és meg is teszi. Ha nem vágod pofán erősen egyszer a szakítás gondolatával, akkor sosem lesz normális veled.

2010. aug. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
dettó :) úgy ahogy a 9:57-es mondta :)
2010. aug. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez egy beteges kapcsolat,amibe csak tönkremész ennyit egy pasi se ér meg ne haragudj.De leegyszerűsítem a választ:Dobd ki!Ennyi a véleményem.Ha vele maradsz, te is beteg vagy s akkor meg is érdemled a sorsodat.
2010. aug. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!