Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi van, ha csak a szex kell neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van, ha csak a szex kell neki?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok a barátom 20. egy hónapos kapcsolatunk van.

nagyon kívánjuk egymást stb... szexelünk is eleget. mikor együtt vagyunk, mondja h menjünk el sétálni, moziba, ilyesmi. jól érezzük magunkat egymás társaságában, de én attól félek, hogy nem fog megszeretni, mert már nincs miért tepernie... szerintetek?


2010. aug. 24. 01:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Már bocsi de mik ezek a hülyeségek h fiatal avgy még.. meg hogy miröl szoljon yilen korban egy kapcsolat? hát ti elég magányos vagy sexéhes meberek lehettek mert igenis fiatalon is lekötheti magát valaki és nem kell az h "kiélje magát" azért mert nem dugta meg a fél világ nem lehet komoyl kapcsolata vagy mi? Egy kapcsolat pedig még nem merült ki annyiban h dugtok attol függetlenől miért ne érdekelnéd már... akkor nem hivna ide-oda! ha attol félsz h tul hamar adtad oda magad és ezért nem fogod már érdekelni ettől ne tarts, ennek semmi köze egymáshoz...
2010. aug. 27. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Berlin ***** válasza:

Nyugi, 2-3 év és nem fogtok ennyit szexelni :)

ha még akkor is együtt lesztek szeret

2010. aug. 27. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 poetic ***** válasza:

Nem kell ennyire túlkomplikálni a dolgot szerintem :D

...ha te másra vágysz és kiderül, hogy neki csak a szex kell, akkor meg sem érdemel...ennyi. 18 évesen még ne variáld túl az életed.

2010. aug. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!