Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi van, ha csak a szex kell neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van, ha csak a szex kell neki?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok a barátom 20. egy hónapos kapcsolatunk van.

nagyon kívánjuk egymást stb... szexelünk is eleget. mikor együtt vagyunk, mondja h menjünk el sétálni, moziba, ilyesmi. jól érezzük magunkat egymás társaságában, de én attól félek, hogy nem fog megszeretni, mert már nincs miért tepernie... szerintetek?


2010. aug. 24. 01:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
de hogy.van miért hogy teperjen,hogy ujra meg ujra meghuzhason.nekem mondjuk igy van.20f
2010. aug. 24. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
kössz..
2010. aug. 24. 01:55
 3/13 anonim ***** válasza:
49%
Ha csak a dugásra menne nem hívna el ide-oda.Aktus és a hűtő kizabálása után távozna.Legalábbis én így csináltam:).
2010. aug. 24. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
én egyetértek a második válaszolóval.... mert ha amugy nem akarna veled lenni csak a szex miatt akk nemhívna el ide oda lenne a haverokkal téged meg leszarna csak néha taliztok és akk se mennétek sehova csak szex max dumcsi aztán cső
2010. aug. 24. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
67%

Akkor majd megszeret más, meg neked se kellene 20 évesen leragadni egynél.


Ha ő elkezd csak húsnak nézni akkor nézd te is csak egy fsznak, aztán kapd el amikor úgy tartja kedved, majd kapcsol.


Fiatal vagy még, ráérsz férjhez menni!



Tanulj inkább!!

2010. aug. 24. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nyugi mert úgysem fog sosem nemet mondani mert az sértené a büszkeségét!!


Ha nemet mond akkor ott már más nő van..

2010. aug. 24. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"én attól félek, hogy nem fog megszeretni, mert már nincs miért tepernie..."


Nőies gondolkodásmód, hogy azt szereti valaki, akiért "tepernie kell". A férfi nem így működik.


Amúgy meg hogy érted, hogy "csak a szex"? Még mi van egy kapcsolatban a szexen kívül 18/20 éves korban?

2010. aug. 24. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Utolsó: nem nőies gondolkodás, mert én nő vagyok, és nekem is kicsit kikerekedett a szemem ezen a mondaton..


Mi az, hogy ha nem kell tepernie, akkor nincs mit megszeretni? Kicsit bonyolultabb egy ember lelkivilága... azt szereti az ember, aki számára szeretetre méltó tulajdonságokkal rendelkezik... te azért szeretsz valakit, mert teperni kell a dugáshoz? Érdekes egyes emberek elképzelése a "szerelemről"

2010. aug. 24. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy mi van 18/20 éves korban a dugáson kívül?! Ez nem kortól függ, hogy mi van egy kapcsolatban, hanem a felek érettségétől! Nekem a 17 éves koromban volt barátommal is rengeteget beszélgettünk, szeretgettük egymást, a dugás az egy fontos dolog, de ne mondd már hogy 18-20 éves felnőtt ember olyan mint egy primitív egysejtű, akinek csak baszásra van igénye... kicsit szomorú...
2010. aug. 24. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A folyamatos szexért is kell ám teperni!
2010. aug. 24. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!