Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyet szabad? Vagy törvénybe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyet szabad? Vagy törvénybe ütközik?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy én estire járok érettségire, és a barátom abban az intézményben tanít, de csak nappalin. Ha kitudódik a kapcsolat, akkor őt kirúghatják, vagy nem?
2010. aug. 24. 00:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Ha nagykorú vagy.
2010. aug. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Captain Frájer ***** válasza:
Amennyiben semmi köze nincs a tanításodhoz, úgy lényegében nem.
2010. aug. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nagykorú vagyok.
2010. aug. 24. 00:10
 4/10 Morcika83 ***** válasza:
Nem feltétlen nézik jó szemmel de mint az elöző írta ez nem ütközik törénybe, ha nagykoru vagym
2010. aug. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Bizonyára nincs olyan törvény vagy egyéb jogszabály, amely alapján emiatt kirúghatnák, de az előfordulhat, hogy a kollégái esetleg rossz szemmel néznek majd rá, ha a tudomásukra jut a dolog. Bár amennyire én tudom, ugyanolyan eséllyel az is előfordulhat, hogy szemet hunynak fölötte vagy semmi különösebb módon nem reagálnak, a férfi tanároknak olykor könnyen elnézik, ha diáklányokkal kezdenek.
2010. aug. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat:)
2010. aug. 24. 00:21
 7/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk úgy, hogy gyengíti alatta a kötelet, amin táncol.
2010. aug. 24. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne derüljön ki. Az ilyen kapcsolat általában tilos szokott lenni, lehet, hogy ez intézményfüggő.
2010. aug. 24. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Captain Frájer ***** válasza:
Nem tiltott, ha a tanárnak nincs köze a lány tanulmányaihoz. Ha köze lenne, pl a tanára lenne, akkor a legrosszabb esetben kirúghatják és a lánynak osztályozó vizsgát kéne tennie. De mivel itt arról van szó, h a tanárnak köze sincs a lány tanulmányaihoz így nem lehet belőle probléma.
2010. aug. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi
2010. aug. 24. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!