Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítsak? Olyan gonosznak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak? Olyan gonosznak érzem magam. = ( (Bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Van egy barátom. 7 hónapja vagyunk együtt. Ő nagyon szeret engem. Én viszont másba vagyok belehabarodva, és ha ez még csak fellángolás is, akkor sem hiszem, hogy tudnám újra szereetni igazán a páromat, ha egyszer már kiszerettem belőle. És vannak egyéb problémák is: sok a veszekedés köztünk, szinte sose értünk egyet semmiben. Röviden ez egy rossz kapcsolat. Szívem szerint szakítanék, hiszen se neki, se nekem nem jó. De az a baj, hogy ő nagyon szeret engem, szerelmes belém. Jajj, nem tudom mit tegyek. Nem akarom össze törni a szívét. :( Szakítsak vagy ne? :(
2010. aug. 23. 23:30
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Azt tedd ami neked jó és amitől te leszel boldog. A barátod majd kiheveri.
2010. aug. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts vele, mert ez így már nem kapcsolat. Én is így voltam az exemmel. Fájt a szakítás, de ha nem időben szállok ki, még rosszabb lett volna...
2010. aug. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
most vagy soha!!!Szakits,mert akár szeret,akár nem,neki is rossz lessz ha minden nap csak veszekedtek.De ha a másikkal jössz össze rögtön utána...dupla törés a szivének.De ahogy mondják:kiheveri.Sajnálatbol nem lessz senki se boldog.Sok sikert:)
2010. aug. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%

hét hónap nem egyenlő 20 év házassággal= nem kötelezted el magad szóval szabad szakítanod.

és szerintem kellene is szakítanod vele :S

szerintem <===3

2010. aug. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azzal többet ártasz, ha becsapod.
2010. aug. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
58%
Nekem nővérem mindig azt mondta, hogyha egy kapcsolatban rosszul érzed magad, akkor önzőnek kell lenni. Most ne azon gondolkozz elsősorban, hogy ő mit érez, hanem azt mérlegeld, hogy neked így jó-e. És mivel nem, szerintem szakíts. A másik oldala meg tényleg az, hogy sajnálatból ne maradj vele, mert úgy csak ő is szenvedni fog, ha még húzod egy ideig, aztán meg elmondod neki, hogy már x ideje nem jó vele és csak azért nem szakítottál, mert nem akartad, hogy neki rossz legyen. Az nagyon megalázó tud lenni. Ráadásul minél előbb szakítassz vele, annál kevésbé fogja belelovallni magát egy hosszú kapcsolat gondolatába.
2010. aug. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, sokat segítettetek. :)

Akkor ma szakítani fogok, szurkoljatok! :(

2010. aug. 24. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!