Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki hódított már vissza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki hódított már vissza exet? Ha igen akkor hogyan?

Figyelt kérdés
2010. aug. 23. 22:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Úgy nem lehet senkit meghódítani, visszahódítani, hogy az nem akarja. Az az ex, akit meg "vissza" lehet hódítani, az valójában sosem volt ex.
2010. aug. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
60%
én próbálkoztam vele, de hiába. az volt a baj hogy akkor már volt neki másik lány. ha nem lenne tuti sikerült volna.de igy feladtam.meg utólag rá is jöttem hogy amiért először szakítottunk azért szakíthatunk másodszorra is...
2010. aug. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
de tegyük fel a szakítás olyan probléma miatt volt amin változtatni lehet sőt változtattam is ?!
2010. aug. 23. 23:03
 4/14 anonim ***** válasza:
Milyen természetű probléma? Azóta az exed talált magának új partnert?
2010. aug. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

én igen, újra elkezdtünk beszélgetni aztán iszonyatosan megdugtam... :)

25/F

2010. aug. 24. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nem sikerült, pedig 1 évig rajta voltam a dolgon. Nem akartam nála tolakodni, hogy lássa mennyire visszaakarom szerezni, csak általában küldözgettem jeleket ( iwiwen idézetek, sms köszöntés stb. ). Vagy nem vágta, vagy marhára nem is vett róla tudomást, vagy én csináltam rosszul és jobban kellett volna teperni, de az már nem fért bele az önérzetemnek. Fáj, de feladtam.

22/L

2010. aug. 24. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

tegnap 23:03


Ez attól függ, mi volt a "probléma".


Ha a nő azért hagyott el, mert "furcsán érezte magát" és "nem volt szerelmes", vagyis azért hagyott el, mert pl. nem kerestél eleget, akkor egy sikeres előléptetés, új munkahely, sikeres vállalkozás stb. természetesen lehetővé teszi, hogy a nőt visszahódítsd.


Ha a nő konkrét okból hagyott el, akkor már más a helyzet. Pl.: elhagyott, mert kopasz vagy. Erre hajat ültettél be. Erre a nő nem fog visszajönni, mert szénné aláztad magad azzal, hogy a kedvéért megváltoztattad a külsődet. Vagy: elhagyott, mert nem tudtál táncolni. Azóta megtanultál. Ez már egy fokkal jobb, bár itt is sokat levon a fejlődésed értékéből, hogy az ő kedvéért csináltad, tehát ez sem lesz stabil.


Igazából persze a főszabály az, hogy bármiért is hagyott el, irdatlan sok pénzzel vissza lehet hódítani. Tehát lehet, hogy azért hagyott el, mert alacsony/dagadt/kékszemű vagy, és ezeken nem tudsz változtatni (vagy csak nehezen), de ha közben yachtod és villád lett, akkor hirtelen fel fogja fedezni benned az izgalmas férfit, akinek belső értékei vannak.

2010. aug. 24. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Lány vagyok a probléma annyi volt hogy féltékeny voltam és azt mondta idő kell ahhoz hogy egy ember változzon
2010. aug. 24. 04:34
 9/14 anonim ***** válasza:

ma 04:34


Ha lány vagy, akkor nem tudlak biztatni. Egy férfi érdemben javítani tud a nők szemében mért értékén azzal, ha meggazdagszik. Egy nő hiába gazdagszik meg, nála csak az érne valamit, ha hirtelen megszépülne, ez azonban nem nagyon lehetséges. Keress másik fiút, aki szerint elég szép vagy.

2010. aug. 24. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én 6 évig voltam együtt egy fiúval 13 évesen jöttünk össze, majd szakítottam vele, mert mindkettőnknek a másik volt mindenben az első, és éreztem rajta, hogy neki ez így kevés. Mondta ő, hogy szeret és nem kell más, mégis otthagytam, hogy gondolkozzon, hogy kellek e vagy sem. Teltek a hónapok, nem beszéltünk, és én összejöttem mással. Vele 2és fél évig voltam együtt, azalatt az exem senkivel. Majd szakított velem, és egy idő után meg akartuk próbálni az exemmel, de rájöttem, hogy semmit nem változott, sőt amit akkor szerettem benne, mostmár ki nem állom. Ő akarta újra kezdeni könyörgött is, hogy fogadjam vissza, demontam, hogy kellett nekem is ez a 2 és fél év hogy rájöjjek, már nem szeretem, pedig azthittem hogy igen. Nem hiába mondják, hogy csak a töltött káposzta jó felmelegítve.
2010. aug. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!