Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezek után miért nem töröl le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után miért nem töröl le engem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel jó barátok vagyunk/voltunk. Az exem. Tudjátok, elismerem, túl sokat lógtam a nyakán, mert fontos nekem, ő az egyetlen, akiben nagy mértékig megbízom (nem vagyok belé szerelmes, csak ilyen vagyok - aki érdekel, ahhoz foggal körömmel ragaszkodom). Szóval elmentem nyaralásra, és írtam neki két levelet, gondoltam, leírom mi történik velem, hogy ne kelljen majd elmesélnem, és vártam a válaszára. Mivel forróvérű vagyok és nem válaszolt, dühös voltam. Azt kaptam végül válaszul, hogy fogjam fel, hogy nem járunk, hogy folyton lógok a nyakán és ebből nagyon elege van, mert neki is van elég baja főleg a családja miatt, ami halálra dolgoztatja a szünidőben, illetve hogy nem ismer önmagára és hányingere van magától, stb. Én erre megmondtam neki, hogy nem így gondoltam az egészet, hogy félreértett, ezt nem így akartam, de ezen nem tudok változtatni, úgyhogy csak letörölni tud, és többé nem kattintok rá, akkor beszélünk, mikor ő akar. Azóta egy hét telt el, vagy több, de még mindig fent vagyok nála. Én meg egyre dühösebb leszek.
2010. aug. 23. 22:29
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia rokonlélek én is dettó csak fiúban mármint hamar elönti az én agyamat is a düh, kombinálok....és megértelek.


Szerintem csak idegből mondta amit mondott de nem gondolta komolyan.


Én ha elönt az agybaj mindig várok inkább pár napot amig lehiggadok, hogy nehogy tévesen következtessek és így nem rúgom össze a port a szeretteimmel.

Próbáld ki te is.

2010. aug. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
kérdezz rá hogy minek hagyott fent téged msn-en ha nem is beszéltek??vagy vmi ilyesmit kérdezz meg tőle..ha már megtetted akkor kiváncsian várom hogy mit válaszolt rá:)írd majd ide le:)
2010. aug. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 köles ***** válasza:
Kicsit hagyd őt. Megértelek, de gondolj az ő helyzetébe. Biztos nem haragszik rád és jó barátok lehettek, de most neked kell türelmesnek lenned, és egy ideig hagynod őt. Ha lenyugszik ő is, te is, akkor jön el az ideje annak, hogy megbeszéljétek töviről-hegyire a dolgot. És érdemes átgondolnod, tényleg csak barátságot akarsz-e, mert ha nem (ill. nem barátként viselkedsz), akkor őszintének kell lenned vele (és magadhoz is), akkor azt kell megmondanod.
2010. aug. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nyuszi vagyok. Nem merem megkérdezni. Nagyon mérges vagyok rá. Véget ért a barátságunk szerintetek?
2010. aug. 23. 22:39
 5/8 anonim ***** válasza:
Micsoda cybergeneráció... szánalomtenger. Ezért ilyen idióta az összes fiatal, mert elfelejtettek kommunikálni élőben.
2010. aug. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kommunikálnék élőben, ha nem lenne ilyen messze tőle. Csak 2hónaponta ha találkozunk. Én is jobban szeretem élőben megbeszélni a dolgokat. De Kaposvártól Baja igen messze van.
2010. aug. 23. 22:52
 7/8 anonim ***** válasza:
hónaponta xD xD
2010. aug. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem tehetek róla:P
2010. aug. 23. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!