Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Nektek milyen fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek milyen fiúk tetszenek?

Figyelt kérdés
normál, izmos. és ezeken belül mit értetek.
2010. aug. 23. 21:47
 1/9 anonim ***** válasza:
hát ami nekem bejön az ilyen 180+ cm (énis elég magas vagyok) ne legyen ilyen gizda fiú, egy kis izom nem árt, de nem túl sok csak így látszódjon, rövid barna haj, szeme mind1 az összes szem szép, meg legyen kommunikatív. Persze ez nem csak azt jelenti hogy ilyenekkel járok de ez az ideálom :P 19/L
2010. aug. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Akkor ideálnak jelentkezem hozzád, kedves előttem szóló


F21

2010. aug. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Rengeteg ilyen kérdés van... :D

De akkor leírom, mit gondolok én:

Izmos: szeretem, ha egy pasi izmos, de vigye túlzásban. Tehát pl. épp hogy csak látszódjanak a kockák a hasán.


Normál: azt hiszem, nem kell részleteznem. Nálam a normál az aranyközépút, ami nem is sovány, nem is mackós, és nem is izmos. :)

2010. aug. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lemaradt h "ne" (NE vigye )
2010. aug. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez tudod, hogy szokott lenni...leírják, hogy ez +az tetszik aztán a barátja/férje/vőlegénye/első szerelem akivel lefeküdt...tsb totál másképpen néz ki. Azért hívják ideálnak, mert sose lesz ilyen csak tetszik. Ennyi.


10-15éves koromban: barna hajú, barna szemű csajok jöttek be másmilyen nem kellett.

15-18: fekete hajú és fekete szemű csajok jöttek be más lány szóba sem jöhetett

18-22: vörös volt a favorit , persze az előző lányokhaoz hasonlóan vékony, csinos hatalmas mellek, plázapics@ feeling stbstb

22 éves koromban megismerkedtem egy szőke hajú kék szemű

teltebb( inkább nem az a modell alkat hanem az töltött galamb szóval nem vékony nem kövér hanem olyan édesen telt lánnyal és úgy belehabarodtam mint az állat.

Nem is értem mi tetszett eddig a vékony modell alkatú fekete hajú fekete szemű vagy barna/vörös csajokban mert most egyik sem tetszik..nem csúnyák csak nem tetszenek semmi vonzót nem látok bennük. Mindig az aktuális deálnál hangoztatam, hogy már pedig nekem másmilyen lány nem kell aztán tessék.


Na a csajoknál is így van mert egy valamit kihagynak az emberek mindig az ideálokból...az érzelmeket, a szerelmet.

Aztán borul az idea.

2010. aug. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nekem a fiú testalkata szinte mindegy, csak a túl izmos meg a túl kövér fiúk nem tetszenek. Most egy kicsit olyan "mackós" fiú tetszik, de nem kövér...A haja barna legyen, a szeme meg barna vagy zöld, vagy barnás zöldes :D És szeresse a rockot, legyen kedves, vicces és kb. ennyi lenne. De egyébként most pont egy majdnem ugyanilyen fiú tetszik, de nekem mostanság amúgy is ilyen az ideálom...
2011. aug. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

előző vagyok:

és még ne legyen nálam sokkal magasabb, max 10 cm-mel :)

2011. aug. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem ez jön be: legyen helyes, vagyis ne legyen csúnya de extra tökéletes sem, ne legyen gizda, vagy vékony, hanem ilyen átlagos. Barna vagy szőke haj a szeme tök mind1. Legyen humora, de ne csináljon mindenből viccet, a beképzelteket nem bírom, de azért legyen önbizalma és megértő...kb. Ennyi ;-)
2011. okt. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mire ész a válaszokkal?


Az egyik csajnak az ilyen típus a másiknak meg az olyan típus.


Ha most beír egy csaj, hogy pl magas, kisportolt..mittudomén milyen az ideálja aztán tegyük fel te is magas vagy szétgyúrod a fejed és rástartolsz a katikára akinek a filozófus hallgató, elvont vékony palik jönnek be akkor b@szhatod a közvélemény kutatást.



Ráadásul ezek az ideálok az "álmodik a nyomor kategória" Azt írják le a csajok akit álmaikban elképzeltek kislányként a sorozatok előtt ülve a valóságban meg közelébe nem voltak ilyen palinak.


Egyik ismerős is odákat zengett a barátjáról aztán amikor megláttam én nem láttam benne semmi különlegeset...Szóval totál szubjektív!


Ad magad aztán annyi! Akinek tetszel tetszel akinek meg nem kapja be!

2011. nov. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!