Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan védjem meg a kapcsolatu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan védjem meg a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés
Mostanában mindenhol azt látom, hogy a nő megcsalja a férfit és kicsit beparéztam, hogy mi lenne, ha engem is megcsalna a barátnőm. És el is kezdtem féltkenykedni és félteni őt. Ha nem vagyok vele tiszta ideg vagyok, hogy nem-e mással van. Én belehalnék, ha megcsalna, mert nagyon nagyon szeretem őt. Hogyan lehetne kivédeni ezt? Állítsak mellé őrt, aki követi, figyeli és jelent nekem, ha gáz van? Vagy mit csináljak?
2010. aug. 23. 21:34
 1/5 anonim válasza:

Erre csak annyit tudok írni, hogy BIZALOM! Ha két ember között nincs meg a bizalom, akkor a fene megette az egészet! A féltékenység csúnya betegség!

Próbálj meg bízni a párodban, ha igazán szeret úgy sem fog megcsalni!

2010. aug. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom, de olyan nehéz bízni...:(
2010. aug. 23. 21:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát az ötletekkel amiket írtál szerintem csak elüldöznéd magadtól.Nem jó ha paranoiás vagy,érezni fogja és egy idő után idegesítő is lehet.Ha szeret és te is szereted,valamint ki is mutatod,érezteted akkor szerintem nem fog máshoz menni:)
2010. aug. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

És hogyan éreztessem vele?


Most nyáron itt van nálunk, minden reggel reggelit csinálok, kedvesen ébresztem, amikor csak tudok a kedvében járok. (mondjuk az utóbbi akkor is igaz, amikor nem nálunk van :))

2010. aug. 23. 21:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Pont úgy ahogy leírtad:) Megy az neked,ha szereted érezteted alapvetően!
2010. aug. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!