Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan viselkedsz ha azzal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselkedsz ha azzal aki tetszik közel kerültök egymáshoz?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik nekem, és egy csapatépítő tréningen nagyon közel kellett hajolnunk egymáshoz (kb 2 centire szájától volt az enyém) :D végig kellett fogdosnunk egymást (a hasát megnyomkodni, a bordáit megfogdosni, a csípőjét, lábait stb) Mintha megvizsgáltam volna mindenét. Annyira kellemetlen volt, alig mertem hozzáérni. Kb úgy jött le mintha undorodnék tőle, pedig ellenkezőleg...
2010. aug. 23. 20:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Na, akkor most mi is a kérdés?
2010. aug. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ti ilyen helyzetben mit csináltatok volna? Én könnyen zavarba jövök, és hát most is majdnem elsüllyedtem...
2010. aug. 23. 20:36
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát ez egyénfüggő. Vegyél bátorságot és legközelebb adj bele mindent szexi mosollyal... már ha csaj vagy. ha fiú akkor meg (b.uziszó»)huncut mosollyal :D
2010. aug. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Huh, nem tudom, lehet én is zavarban lettem volna, de szerintem most korrigálnod kéne valahogy :D beszélgess vele, vagy keresd meg, érted..:D
2010. aug. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én mosolyogtam, néha poénkodtam is közben dehát olyan kellemetlen volt...
2010. aug. 23. 20:42
 6/8 anonim ***** válasza:
nem törödj vele, nagy barom lehetett, aki ezt kitalálta
2010. aug. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel a dologgal még talán a figyelmét is felkelteted azzal hogy zavarba jösz semmi baj sincs eböl láthatja hogy bejön neked és ha te is neki akkor lépni fog.Az ilyen helyzetet ha tetszik egy srác akor jó élménynek kell megélni nem csak egy tapogatásnak . Ha közel vagy hozzá és remegsz vagy épp kiráz a hid vagy végig fut rajtad valami vagy a gyomrod görcsöl akkor tuti bejön neked és ha kölcsönös akkor csak sok sikert!
2010. aug. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Lehet igazad van :)

Amúgy utána neki is meg kellett ugyanezt csinálnia, de ő nagyon bátor volt :D nagyon határozottan csinált mindent, bár ahogy figyeltem az arcát néha ide-oda pillantott rajtam :D Rajta nem vettem észre, hogy zavarban lett volna

2010. aug. 23. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!