Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom teljesen féltékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom teljesen féltékeny a volt barátomra! Én mindenképpen találkozok vele, ha tiltja, ha nem, nem tudok mit tenni. Mit csinálhatnék?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok. Áprilisban jöttem össze a mostani barátommal. Tatabányától nem messze lakom, be járok iskolába. A volt barátommal 3 évig voltam együtt. Ő abban a faluban lakik, amelyikben én. Amikor még suli volt, gyakran ugyanazzal a busszal jártunk, amikor ugyan akkor végeztünk. Ráadásul egy utcában lakunk, csak én kicsit feljebb, mint ő. A barátom suli időszak alatt mindig azzal jött, hogy várjam meg a következő buszt hazafele, amikor ő is azzal jött. Ennek nem tettem eleget, mert nem fogok tatabányán szobrozni több mint 3 órát a következő közvetlen járatig. Amikor ezt elmondtam neki, duzzogott egy hetet, aztán nagy nehezen "megengedte". De még mindig nem változott semmi. Ez egy kis falu, itt általában mindenki naponta 3-4szer összefut, akarva akaratlan. És mindig megy a veszekedés, vagy személyesen vagy msn-en, hogy mert én minden nap találkozok vele, és nem tudok tőle megválni. Nem tudom már hogy elmagyarázni neki, hogy ha akarok ha nem összefutok vele, nem érti meg. Nekem ebből kezd elegem lenni, de nem nagyon tudom, hogy mit tehetnék. A válaszokat köszönöm előre is!
2010. aug. 23. 20:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Semmit nem tudsz tenni.A barátod ilyen.Elviseled,vagy kirúgod.
2010. aug. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!