Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan vagyok kiakadva ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vagyok kiakadva ha páromat főnöke hülyének nézi és terrorizálja, de ő mindent lenyel?

Figyelt kérdés

Párom főnöke hétfő reggel közölte vele hogy 5x8 helyett 4x10 munkarendre állnak át... azonnal. Beleegyezés nuku, előre szólás nuku, szerződésmódosítás nuku. Párom gürizett egész héten folyamatos bunkózás "én tartom a szavam (a pénteki szabadnappal kapcsolatban) úgyhogy dolgozzatok" Emellett lelkiterror "még egy x hiba és ki leszel rúgva" Na persze tudjátok innen mi történt...csütörtök munka után munkatárs közli hogy "pénteken jössz" nem kérés, nem kérdés, még személyesen sem szólt. Ennyit ért a szava...

Na most én úgy gondolom hogy palira van véve, főnöke röhög hogy 6 napos lett lényegében a munka és semmi bizalmam sincs hogy ezentúl nem lesz ez minden héten. Jogosan gondolom hogy páromnak ki kéne állnia magáért és ezt az terrort nem kéne elfogadnia?

Fontos, nem azt kérdezem legális e, tudom ma már minden az. Nem is az a baj hogy túlora van, eddig is volt. A baj az hogy kimondottan 1 napot harangozott be a főnök és cserébe az "árát" be is szedte. Mikor törleszteni kellet volna akkor simán hazudott és láthatóan szarik bele.



2021. máj. 13. 19:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Kiakadás helyett mondd el, hogy nyugodtan váltson munkahelyet, te maximálisan támogatod. Anyagilag is, ne ezért a pár ezresért menjen tönkre. Segíts neki az önéletrajzban, hívd fel a figyelmét a hozzá illő álláshirdetésekre. De nem úgy, hogy erőlteted, egy határt nem szabad átlépni.

Gondolom nem jókedvéből dolgozik ott, hanem kell a pénz és fél váltani.

2021. máj. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsi lennék, hogy az adott főnökkel szemtől-szemben mernéd-e közölni a problémádat. A gyakorin való sírás nem visz előrébb ebben.
2021. máj. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez az Ő dolga. Finoman elmondhatod a Te álláspontod, de neki kell kiállni magárt vagy ha neki így megfelel akkor hagyni.
2021. máj. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

2# én merném de nem engedi, mondjuk ha beszélnék vele tuti új munkahely lenne, volt már hogy családnak kellet visszafogni

1# ezt fogom csinálni de félek neki kenyelmes ez így

3# sajnos nem csak ő dolga mert nekem kell elviselni a hisztit meg nyugosseget meg fáradságot, mert persze nem büszkén viseli itthon hanem rajtam tölti le

2021. máj. 13. 20:15
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ehhez tudni kéne a teljes képet. Miért nem akar váltani? Miért tűri el ezt?


Én olyan típus vagyok, aki egy ideig tűri az aljasságot, aztán ha betelik a pohár, akkor nekik annyi. Nem riadok vissza a mások előtti konfrontációtól se az aljas bosszútól se. Bár a legtöbb főnök észreveszi rajtam amikor "begőzölök" és mielőtt még nagyobb bajt okoznék, mentik a menthetőt. De ilyenkor már nincs vesztenivalóm, szóval ők szinte mindig rosszul jönnek ki. Volt ahol olyan botrányt csináltam, hogy 10-ből 5 ember felmondott és olyan ellenőrzést kaptak a nyakukba amit azóta emlegetnek.


De.


A párod nem ilyen típus.. és ezt el kell fogadni. Én is utálom azokat akik csöndben k . ssolnak és lenyelnek mindent. Többek között ezek az emberek miatt ilyen sz . r minden, ezért érzi úgy pár főnök hogy bármit megengedhet magának. De attól még nem szabad elítélni őket és ezernyi okuk lehet arra h besz . ariak. Otthon várja őket 3 éhes gyerek, esetleg ezt a mintát látták az apjuktól-anyjuktól. Vagy átmosta az agyukat a cég és ők "karriert akarnak".


A legjobbat akkor teszed, ha azt csinálod amit az első mond. Mondd meg neki hogy ez az ő döntése végső sorban, de te maximálisan támogatod abban hogy felmondjon. Ha ennél többet teszel, akkor te leszel az akit okolni fog, ha mondjuk utána sokáig nem talál új állást.

2021. máj. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#4

Tévedsz, neked ezt egyáltalán nem kell elviselni. Megmondod, hogy te elmondtad a véleményed, ha változtatni nem hajlandó, akkor ne neked panaszkodjon. Tegye le a munkahelyi gondokat a küszöbön. Ne rajtad verje le, hogy a főnökének nem mer visszaszólni. Viszont ha erre nem képes, akkor a kapcsolat fog erre rámenni. Sajnos egyáltalán nem ritka. Neki hány kollégája vált el, és hány él jó kapcsolatban?

Ez addig munkahelyi probléma, hogy szivatja a főnöke. De attól a perctől komoly párkapcsolati probléma, hogy ezt a feszültséget rajtad tölti ki.

2021. máj. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Azért tűri mert ezt tanulta. Olyan helyen élt ahol 1 munka volt és kuss. Most is úgy látja hogy ha ennek annyi hazaköltözik. Tehát fél az újtól. Pedig ez lesz ha tűr akkor is mert mindenki fel fog mondani és egyedül nem fog cég megmaradni.
2021. máj. 14. 09:05
 8/10 A kérdező kommentje:

Főnök újabb húzása: az aktuális project helyére utazás nem munkaidő, tehát mostantól 6 tól este 7 ig dolgozik....

Akinek ilyen tapasztalata van, mit jelent az ilyen viselkedés a főnöknél ha évekig nem volt ilyen? Azt akarja lépjenek ki? Céget akarja beszuntetni?

2021. máj. 17. 19:43
 9/10 anonim ***** válasza:

Valszeg nem akarja kirúgni hanem azt várja h maguktól felmondjanak páran

De az is lehet h csak szimplán meghülyült

2021. máj. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
9# az a baj hogy kn 4 en vannak, tehát már pár ember felmondása a cég végét jelenti. Viszont igen többen mondták hogy megőrült csak nem tudjuk miért.
2021. máj. 18. 06:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!