Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mi történik? Legalább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi történik? Legalább hívna, de nem.

Figyelt kérdés
a barátnőm írt egy sms-t, miszerint fontos dologról kell beszélnie velem, aminek nem fogok örülni... írta ezt tegnapelőtt, de azóta sem keresett. világos, hogy valószínű, szakítani akar, de miért nem keres? írtam neki egy sms-t, hogy jólenne, ha felhívna, de semmi... remélem nem hiszi, hogy mindenféle magyarázat nélkül leléphet, azt nem bírnám elviselni:(
2010. aug. 23. 19:28
 1/6 A kérdező kommentje:
közel fél éve jár(t)unk..
2010. aug. 23. 19:28
 2/6 anonim ***** válasza:

És miből gondolod, hogy szakítani akar?

Lehet,hogy csak valami fontosat szeretne közölni aminek nem fogsz örülni, de nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni.

2010. aug. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem keresd meg eloben, vagy baraton keresztul probald felvenni vele a kapcsolatot. Kerj meg valakit hogy beszeljen vele, hogy mi a baj.
2010. aug. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 köles ***** válasza:
Hát, sajnos valóban lehet, hogy szakítani szeretne, de ha az időt húzza, azt is jelenti, hogy még ő sem biztos a dologban. Várjál még, adj időt neki, ne nyomulj, mert az nem túl szimpi. Az pedig pár nap múlva úgy is kiderül, mi történt: más pasi, egyéb indokok, de lehet, hogy semmi nem lesz, ugyanúgy szeretni fog. Nem tudom, hány éves lehetsz, de úgy sejtem, még van időd a teljes elköteleződéshez... Ha így van és tényleg el akar menni, nagyon rossz érzés lesz neked, de hagyd menni, akkor nem ő az igazi. (A többször összejövünk-szétválunk kapcsolatoknak nincs sok értelme..)Kicsit tovább mentem... bocs! Remélem minden oké lesz!!
2010. aug. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Talán azt akarta közölni veled,hogy halálos beteg és még 2 napja van hátra.Van 10 perced hogy odaérj.....
2010. aug. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Miért ne bírnád elviselni?
2010. aug. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!