Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » [Lányok] Mennyit híznátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

[Lányok] Mennyit híznátok a barátotokért, ha kiderülne hogy neki a teltebb formák jönnek be?

Figyelt kérdés
2010. aug. 23. 18:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

semennyit, sőt én most fogni akarok egy kicsit, és ha a barátom azt mondaná hogy inkább hízzak, akkor azt mondanám neki hogy bocsi de én nem érzem így jól magam, szóval fogyok egy kicsit. ha nem engem szeret, akkor mehet a fenébe, ha meg engem szeret kit érdekel, hogy az alap ideálja nem a vékony?

L

2010. aug. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%

Semmit! Nem akarok én kövér malac lenni!

egy 48 kg-os 18 éves lány :D

2010. aug. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Hát ha csak az jön be neki, akkor hagynám, de ha azt mondja h a teltebb lányokat szereti, akkor nem fognám vissza magam evésben :D
2010. aug. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
*is szereti
2010. aug. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
:D és ha tudnád hogy ö szeretne ducin is mennyit hiznál?
2010. aug. 23. 18:27
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha a párom igazán szeret, akkor olyannak szeressen amilyen vagyok, és ne olyannak amilyen lehetnék 15 kiló felesleggel. Más kérdés hogy ha egy csont sovány, iszonyatosan gebe lányról beszélünk, de pl én jelen esetemben, egy friss kapcsolatban azt mondanám, hogy ha neki ez ennyire számít, akkor odébb lehet állni... Avagy megmondom hogy ha kigyúrt lesz és sportos, izmos, kockás mindene, én felszedek 5 kilót! :D
2010. aug. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Akkor miért választ engem, ha neki a teltebb kell? Ennyi!!!
2010. aug. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én le sem tojnám. Örülök, hogy karcsú vagyok, senki kedvéért nem híznék egy kilót sem. Ja, és ha nem tetszem neki így, akkor miért nem keres egy kövéret?

ez hülye kérdés, mert sorban állnak a kövér lányok hogy pasit kapjanak. Miért pont egy vékony kellene neki?

Tehát ajánlanám neki a duci juci ismerősömet:)

Keressen magának kövér nőt, ha így nem vagyok jó.

26.L

2010. aug. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, egyébként azért kérdeztem, mert rengeteg nö hajlando fogyni a párjáért még ha ö ellenzi is és kiváncsi voltam az ellentétére de erre számitottam:)
2010. aug. 23. 18:35
 10/14 anonim ***** válasza:
semmit,ha nem tetszem neki így akkor hagynám
2010. aug. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!