Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az ex akadály vagy leküzdhető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ex akadály vagy leküzdhető tényező?

Figyelt kérdés

Egy srác nemrégiben szakitott a barátnőjével, mert a csaj nagyon szemét volt vele. Egy buliba találkoztunk, egy suliba jártunk már 3 éve, de csak most beszéltünk. Aztán megkérdeztem egyik közös barátunkat, van e barátnője.. igy tudtam meg h már vége a csajszival akivel másfél évet volt együtt, úgy mint én az exemmel. A srác másnap felvett msnre és mondta ha hazajött a nyaralásból találkozhatnánk. Aztán 1 hétig nem beszéltünk, mert nyaralni volt. Mikor ismét fellépett msnre egyből irt. De szóba jött h az exe irt neki egy levlet a szülinapjára aminek a végére odaírtam a csaj, hogy " szeretlek" . A srác nem értette h mi ez az egész.. Aztán meg mondta, hogy ne is beszéljünk róla. És ismét felhozta a talit, meg hogy tetszek neki.

De ilyen friss szakítással szerintetetk mi lesz ebből a dologból ? Inkább hagyjam eleve, vagy te mit tennétek ?

Előre is köszi a válaszokat :)


2010. aug. 23. 16:44
 1/10 anonim ***** válasza:

Ezek alapján úgy tűnik, hogy a srácot nem érdekli a csaj, szóval nem kell érte megverekedned.


Csak fel ne bukkanjon még 6 ex. :D

2010. aug. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Másfél év sok idő...

Bármennyire is,de akadály lehet. Akármikor visszamehet hozzá,ezt tartsd szem előtt.

hacsak egy picit is küzdeni fog az ex,a srác kicsit szivatja őt,ezzel együtt téged is,kipróbálja h hogy smárolsz meg milyen veled aztán ha az ex kitartó,visszamegy hozzá,ha kiélte magát.Úgyhogy vigyázz!

16/F

2010. aug. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nem értem akkor miért érdekli annyira a srácot, miért írta a csajszi az üzenet végére h szeretlek.. :S de lehet hülyének nézte és azért.. vagy foggalmam nincs, lehet én fújtam fel :D
2010. aug. 23. 16:49
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem írta volna meg neki, hogy mit írt neki az exe, ha az exétől ezt nem tartja egy szánalmas próbálkozásnak.


1,5 év meg nem sok egy ilyen fiatal párnál, hiszen miről szól az egész "járás" még ebben a korban...

2010. aug. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

16/F vok.

Nem igazán CSAK járásról szól.Vannak gátlástalan emberek is és másfél év alatt megeshetett jópár szexuális dolog is.És ha neki ő volt mondjuk az első,akkor mindenkiben őt fogja keresni,így kiéli magát és ezzel kihasználva későbbiekben visszamegy az exéhez akivel jól elvoltak. Ez persze attól is függ,hogy a srácnak mennyire fog tetszeni a következő csaj,beleszeret-e vagy sem stb.

De ilyen esetben akkor is sok a másfél év felejtés szempontjából..

2010. aug. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Fülünyúl ***** válasza:

Egy nő sosem véletlenül írja oda egy levél végére, hogy szeretlek. Ez a rivalizálási korszak így tinikorban amúgy is aranyos, és teljesen komoly problémának, szinte versenynek fogjátok fel. Pedig a szerelem nem verseny, nem azért szeretek valakit mert az Ibi meg a Dóri is hajt a srácra, hanem azért mert a srácot szeretem.


Az ex akadály mindig leküzdhető, csak egy ásó kell hozzá... :)

2010. aug. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
hát én is túl vagyok mrá az első szerelmen, de valahogy nem keresem senkiben azt a srácot, jobban járok szerintem :D dee egyébként a csaj nagyon megszivatta a srácot, elég gáz dolgokat művelt le pl a srácnál volt mikor msnen megbeszélt egy másik pasival egy randit.. aztán azt mondta a fiúnak, hogy átmegy a közértbe .. csak az msnből nem lépett ki és bebuktak xD :D Egyébként az ex 16 én 18 a srác meg 19 csak, hogy képbe legyünk :D
2010. aug. 23. 16:58
 8/10 anonim ***** válasza:
Ezeket írhattad volna hamarabb is. Így már kétség sem fér hozzá, hogy az exnek esélye sincs. ;)
2010. aug. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ha aztmondta, hogy hagyjátok az "ex" témát, és rátért a talitokra, akkor nemlesz semmi baj szerintem. :)
2010. aug. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mau© szeretem a válaszaid!!:D a többieknek is köszi a vélemény nyilvánítást :DD
2010. aug. 23. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!