Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a fiú fél a kapcsolattól,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a fiú fél a kapcsolattól, mit lehet vele tenni?

Figyelt kérdés

Elvagyunk, sokat beszélgetünk, közeledik, majd másnap minden kezdődik elöröl, olyan távolságtartó.


18 éves, amikor észreveszi, hogy egy lány közeledik felé, rögtön megilyed. Nem mer úgy közeledni.

Nem tudom, mintha a barátnő szó hallatán, menekülni kezd.



Mit lehet vele tenni?


2010. aug. 23. 16:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
erre énis kiváncsi lennék
2010. aug. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Puhap.cs!


Mit lehet vele kezdeni? Teperd le egyszer egy borongós, sötét éjjelen, hátha megjön az önbizalma.

2010. aug. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mondd azt neki, hogy fiú vagy.
2010. aug. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

ilyen volt a párom 18 évesen, nem akart közel engedni magához senkit. egyedül volt, azelőtt mindenki kiszúrt vele, mert mindenkivel jóhiszemű volt.

Aztán jöttem én, beleszerettem és kellett nekem. Kezdetben alig beszéltünk, nem bízott bennem. Azóta eltelt 3 év és remélem egy napon a férjem lesz. Most már mindent megbeszélünk, bízunk egymásban.

van akinek idő kell ahhoz, hogy megnyíljon, türelem

2010. aug. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Fülünyúl ***** válasza:
Mit lehet vele tenni? Vele semmit. Keress férfit.
2010. aug. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Orálkulum ***** válasza:
férfiként nehéz megítélni :) de vajon te félreérthetetlen jelzéseket küldesz-e irányába? egy példa: mondjuk a srác (ha egészséges :))) ) szereti a focit, előjön a téma, te csapd le a labdát, hogy milyen jó lenne egyszer együtt megnézni vele egy meccset. ha még erre sem ugrik, akkor vagy reménytelen eset, vagy egyszerűen nem kellesz neki.
2010. aug. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy célozgatunk egymásnak, benne is van, míg eljutunk egy pontig, ahol aztán megilyed, és témát vált. :S
2010. aug. 25. 11:09
 8/11 Orálkulum ***** válasza:
na, ezért ne célozgass. legyél félreérthetetlen :) egy nő egy férfival akar focimeccset nézni. ez mindenkinél egyet kell jelentsen :)))
2010. aug. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez nem puhap*csség. Pont az ellenkezője. Rideg keménység, mert sokat csalódott. Mit lehet tenni? Öleld meg vagy csókold meg hirtelen, nem hinném, hogy elmenekül.
2010. aug. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nem volt még soha barátnője.

Egyszerűen ha egy lány közeledik felé, megilyed.

2010. aug. 25. 12:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!