Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek 17 és fél évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 17 és fél évesen gáz ha egy 13 évessel járok? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Érett a csaj nagyon, és külsőre is fullos. Nem mondanád meg hogy mennyi idős. Légyszi véleményeket.
2010. aug. 23. 15:53
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az összes véleményt!
2010. aug. 24. 10:36
 12/13 anonim válasza:

Szia Kérdező!

Most találtam rá erre a kérdésre, és gondolom már késő a válaszom, de azért remélem elolvasod!

Elég sok negatív kritikát olvastam az 1. oldalon. Hadd kérdezzem már meg, hogy a leányzóval hogy sikerült a kapcsolat? :-)

Csak, hogy ne csak kíváncsiság legyen a válaszomban leírnám a véleményemet. Amikor én ilyen idős voltam nekem is volt egy ilyen kapcsolatom, csak ott a fiú már elmúlt 18 amikor összejöttem vele. Ő nagy kivétel volt, nem erőszakoskodott, hagyta, hogy én diktáljam a tempót, nagyon jól éreztem magam vele!:-) Életem első szerelme volt, és talán mindörökké a legnagyobb! Remélem Te is ilyen szerelmet fogsz találni!:-) Az akkori párommal még most is együtt vagyok. Írta az egyik válaszoló, hogy az olyan szülőnek, aki megengedi minek gyerek? Szerintem, ha a gyerek jól van nevelve, és tudja a korlátokat, akkor semmi baj nem történhet. Én sem lettem egy ribanc, és nem feküdtem le vele 2 hét után védekezés nélkül, majd aggódtam azon, hogy vajon terhes leszek-e. Minden csak nevelés, és felfogás kérdése!:-)

2012. jan. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

A koromat lehagytam, elnézést!

20 éves vagyok! A barátom pedig értelemszerűen 25! :-)

2012. jan. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!