Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit találjak ki, mit mondjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit találjak ki, mit mondjak nekik?

Figyelt kérdés
Szeptembertől kollégista leszek. A koleszos papíron írták, h társaim zavarása miatt nem lehet vinni számítógépet, dvd-t,stb.. az a helyzet, h a szerelmem Akadémián sportol, így hétköznap csak MSNen tudunk beszélni, ezért muszáj lenne laptopot vinnem.Ezt így nem mondhatom meg a koleszban, mert nem fogja érdekelni őket..mit találjak ki? mit mondjak? Segítsetek kitalálni valamit:S 2 éves a kapcsolatom, és mindennél többet ér..nem akarom elveszíteni!
2010. aug. 23. 15:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora egy ótvar szar kollégiumba mész te? Ilyet még nem is hallottam, hogy nincs számítógép. Főleg, hogy sok főiskolán-egyetemen szinte csak azzal lehet tanulni. Milyen suli ez?
2010. aug. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Captain Frájer ***** válasza:

Akkorott kezd, h ezt neki mondod el és nem próbálsz kamuzni. Se neki ne hazudj, mert ugye megérdemli az igazat, se a kolesznak, mert abból problémák adódhatnak.


Egyébként erre van a telefon. Áthidalható a probléma.

2010. aug. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy laptop nem feltűnő és nem hangos. Szerintem nyugodtan vidd el.
2010. aug. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Első válaszoló:

De igen, nyilván van gép a koleszban, csak nem vennék rá mérget, h pont akkor tudom is használni, mikor a szerelmem is fennt van.


Második válaszoló:

Azt hiszem, kicsit félreértettél..én nem a szerelmemnek akarok hazudni..miért hazudnék? A koleszban nem fogom megmondani, h azért viszek laptopot, h a barátommal tudjak beszélni.Nem hiszem, h megértenék, és h emiatt kivételt tennének velem..


Harmadik válaszoló:

Félek, h bebukok, mert akkor elveszik, hétvégééig nem kapom vissza, és utána majd mindig gyanús leszek nekik:S

2010. aug. 23. 15:57
 5/13 Captain Frájer ***** válasza:

Itt a második válaszoló:


Igen, lehet félreértettelek. Namost majd válaszolok:


Egy: Telefon

Kettő: Okostelefon. Manapság már a legtöbb új típusú telefonban van internet. Használd azt. A kolesszal nem érdemes ujjat húzni. Inkább költs a telefonálásra vagy a telefonnetre.


Na ezek jutottak eszembe, remélem picit megfelelőbbek :)

2010. aug. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Most vettem LG KP502-t, azon ilyen nincs:S

És az a baj, h beállítanánk a családi csomagot, csak az a baj, h az én kártyám 30as, az övé 20as, és más szolgáltatónál vagyunk:S

2010. aug. 23. 16:04
 7/13 Captain Frájer ***** válasza:

Akkor vállalni kell a ráfizetést a két szolgáltató között...Esetleg megtudakolhatnátok, hogy pontosan milyen célra nem lehet használni számítógépet. Mert, ha tanuláshoz lehet, akkor nyugodtan laptopolhatsz. Az ilyen szabály általában a hangzavar elkerülése végett van. Ha tanulásra lehet használni, akkor no problem. Előveszed, amikor akarod, ha rádszólnak, akkor msn-t leteszed a tálcára és "épp tanulok". Ekkorka kamu miatt csak nem tesznek ki.


Ismét második válaszoló, de legyek András a megnevezés végett :D

2010. aug. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

"A kollégiumba mások zavarására alkalmas berendezéseket ( számítógép, DVD, videó, hangfalak,erősítők ) hozni nem lehet. Ezeket zároljuk, a következő hazautazáskor haza kell vinni."


Ezt írták.

2010. aug. 23. 16:16
 9/13 Captain Frájer ***** válasza:

András válasza:


Hívjátok fel őket és kérdezzetek rá. Az a biztos, ha ők mondják meg, h mit-miért és ha mégis, akkor hogyan/meddig.

2010. aug. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
De ha megkérdezik, hogy miért kéne nekem laptop? Akkor mit mondjak?
2010. aug. 23. 16:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!