Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen anya? Nem enged el.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen anya? Nem enged el.

Figyelt kérdés

2hónapja együtt vagyunk barátommal és sose akar elengedni hozzájuk,mindig csak ő jön és ez engem annyira zavar:S

Tegnap azt mondta elenged a héten de csak félórára..de félórára meg se éri elmennem hozzá,szerintetek miért ilyen? azt értem hogy félt meg ilyenek de jó a kapcsolatunk meg is bízik bennem, de hiába mondom neki hogy semmi rosszat nem akarunk csinálni nem érdekli..

Segítsetek lécci! veletek volt már ilyen?

15/


2010. aug. 23. 15:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy elmész a barátnőiddel fagyizni, és filmezni, és sunyiban ellógsz a barátodhoz.:)
2010. aug. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Fél, hogy elveszted a szüzességed a pasidnál. A legtöbb szülő ilyen. Kár, hogy ezzel a gyakorlattal csak azt érik el, hogy a gyerekkel a kapcsolatuk idővel elhidegül.
2010. aug. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én anyám is ilyen volt, mikor én voltam 15. 17-18éves koromra viszont már elengedett bármeddig. Amúgy én is sokszor titokban találkoztam az akkori barátommal.
2010. aug. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Menj el a legközelebbi családi izére. Azt anyud is biztosan megengedi és úgy kéreckedj el, h ott a barátod is. És ő is mondja, h a mittomén kinek a szülinapját ünnepeljük és nagy családi banzáj lesz nálunk. Utána már lehet jobban enged, hogy látja a fiún, h komolyan gondol téged.

Remélem tényleg komolya gondol. :)

2010. aug. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ha majd lessz lányod megérted:)

csak félt téged nagyon h lefexel a barátoddal:) beszélj vele őszintén h még nem akarsz, és akk talán elenged:)

16F

2010. aug. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mert azt hiszi hogy így megvédhet.De rosszul hiszi.Ez ellen nem tudsz tenni semmit,hiszen az ő házában laksz és ő tart el.Ne könyörögj,és ne próbáld meggyőzni,mert most az anyatigris szerepében tetszeleg,és bizonyára élvezi hogy hatalma van feletted,és úgy táncolsz ahogy ő fütyül.A helyedben elmennék,de nem fél órára hanem ameddig jól érzem magam.Azért mert ő szült,még nem vagy a tulajdona,és ezt nyugodtan megmondhatod neki.Gondolom nem szolgáltál rá a bizalmatlanságra,ezért semmi oka arra,hogy ilyen szigorú korlátokat szabjon neked.
2010. aug. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
talán mer még fiatal korú vagy és félt,15 évesen még nem igazán járkálunk pasikhoz,max elhülyülsz a téren velük,de helyes hogy nem enged el,ha meg a pasi erősködik hogy menj hozzájuk az már rég rossz :S
2010. aug. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hát köszi mindenkinek:) és szerintem az lesz hogy összeszedem magam és leülök vele beszélgetni erről.. tényleg kössz mindenkinek:)
2010. aug. 23. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!