Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem lép egyikünk sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lép egyikünk sem tovább?

Figyelt kérdés
van egy lány nézzük egymást amikor jön dolgozni látszik,hogy tetszek neki,ő is nekem de egyikünk sem lép,nekem nincs bátorságom,,de akkor mi lesz,meg félek hogy csak nyáron dolgozik ott,az jó lenne ha megkérdezném ezt?azért aggódok mert nekem még csak egy kapcsolatom volt 21 évesen,szerintem ő meg nem egy tapasztalatlan férfire vár.
2010. aug. 23. 14:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ha szerinted nem arra vágyik, akkor hagyd a fenébe. Gondolom erre a biztatásra vártál.
2010. aug. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ő mondta neked, hogy tapasztalt férfira vágyik? Vagy csak te képzeled ezt oda, mert ez egy jó kifogás arra miért ne kelljen lépned felé...

Legyél férfi, állj a sarkadra és menj oda hozzá!

2010. aug. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hívd el valahova azt beszélgessetek nem nagy szám csak össze kell szedned a bátorságod:P
2010. aug. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
szerény lánynak tűnik,mindig a barátnőjével jön,csendesebb fajta,nem hordja fenn az orrát,pedig lenne mire,nem játsza meg magát.
2010. aug. 23. 15:05
 5/7 x Susy Omega x ***** válasza:
te ne döntsd már el helyette, hogy mire vágyik, jó? :D közeledj. kezdheted azzal, hogy érdeklődsz, meddig marad, és akkor látni fogja, hogy izgat, mi van vele. érzed majd a viselkedéséből, hogy mit várhatsz, szóval szerintem nem fogsz nagyot koppanni, ha finoman elkezdesz udvarolni. ami tudom, ma már nem nagy divat... a lényeg, hogy szedd a bátorságodat! a tapasztalt pasik sem úgy születtek, amilyen most. hajrá! :)
2010. aug. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem beképzeltségből írom de nem tudom eldönteni,miért néz annyira,mások is néznek nagyon,pedig visszahúzódóbb fiú vagyok,nem az a partiféc tipús.
2010. aug. 25. 21:44
 7/7 anonim ***** válasza:
hívd meg egy kávéra és beszélgess el vele, bátorság.
2010. aug. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!